Visą mačą žaidęs lietuvis antrojo kėlinio pradžioje (56 min.) buvo įspėtas.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Alanas Dzagojevas (31 min.) ir Jurijus Žirkovas (45 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - bosnis Semiras Štiličius (66 min.).

Po pergalės CSKA užsitikrino vietą kitame etape.

Kitame H grupės mače La Korunjos "Deportivo" (Ispanija) namuose 3:0 nugalėjo Roterdamo "Feyenoord" (Nyderlandai). Įvarčius nugalėtojams pelnė Alberto Lopo (30 min.), Kevinas Hoflandas (50 min. į savo vartus) ir Andresas Guardado (51 min.).

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.CSKA33008-29
2.AS Nancy21105-24
3.Deportivo21013-33
4.Lech20113-41
5.Feyenoord30031-90

C grupėje Genujos "Sampdoria" (Italija) su Mariumi Stankevičiumi namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su "VfB Stutrtgart" (Vokietija). Svečiai pirmavo po Cipriano Maricos įvarčio (8 min.), tačiau dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Paolo Sammarco (39 min.).

Geriausias 2008 m. Lietuvos futbolininkas žaidė iki 86 minutės.

Kitose C grupės rungtynėse Belgrado "Partiza" (Serbija) namie 0:1 nusileido Liežo "Standard" (Belgija). Įvartį 36-ą minutę pelnė Igoris De Camargo.

Lentelė:

1.Standard22002-06
2.Sampdoria21103-24
3.VfB Stuttgart31113-34
4.Sevilla21012-13
5.Partizan30031-50

Kiti rezultatai:

A grupė

Gelzenkircheno "Schalke 04" - "Manchester City" 0:2

"Man. City": Benjani Mwaruwari (32 min.) ir Stepehenas Irelandas (66 min.).

"Paris Saint Germain" - Santanderio "Racing" 2:2

PSG: Mateja Kežmanas (5 min.) ir Peguy Luyindula (32 min.)

"Racing": Sammy Traore (40 min. į savo vartus) ir Gonzalo Colsa (55 min.).

Lentelė:

1.Man City22005-26
2.Schalke 0431114-44
3.Twente21013-33
4.Racing30213-42
5.PSG20113-51

B grupė

Stambulo "Galatasaray" - Charkovo "Metalist" 0:1

"Metalist": Edmaras Aparesida (81 min.)

Pirejo "Olympiakos" - Lisabonos "Benfica" 5:1

"Olympiakos": Luciano Galletti (1 min.), Christos Patsatzoglou (17 min.), Luisas Diogo (24 ir 53 min.) ir Fernando Belluschi (44 min.)

"Benfica": Davidas Marinho Moreira (33 min.).

1.Galatasaray32013-16
2.Metalist21101-04
3.Olympiacos21015-23
4.Hertha20201-12
5.Benfica30122-81

D grupė

Nijmegeno NEC - "Tottenham Hotspur" 0:1

"Tottenham": Jamie O'Hara (14 min.).

Zagrebo "Dinamo" - Maskvos "Spartak" 0:1

"Spartak": Ivanas Sajenka (75 min.).

Ignas Dedura ("Spartak") nebuvo registruotas mačui.

Lentelė:

1.Tottenham32015-26
2.Udinese22004-16
3.Spartak21012-23
4.Dinamo31023-73
5.NEC20022-40

E grupė

"Portsmouth" - "AC Milan" 2:2

"Portsmouth": Younesas Kaboulas (62 min.) ir Nwankwo Kanu (73 min.).

"AC Milan": Ronaldinho (84 min.) ir Filippo Inzaghi (90 min.).

Milano klubas išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis ir užsitikrino vietą šešioliktfinalyje.

"Braga" - "VfL Wolfsburg" 2:3

"Braga": Albertas Ze Meyongas (6 ir 49 min.).

"Wolfsburg": Edinas Dzeko (24 min.), Zvjezdanas Misimovičius (83 min. 11 m b. ir 90 min.).

Lentelė:

1.AC Milan32106-37
2.Wolfsburg22008-36
3.Braga31025-43
4.Portsmouth20112-51
5.Heerenveen20022-80

F grupė

"MSK Zilina" - Prahos "Slavia" 0:0

"Hamburg SV" - Amsterdamo "Ajax" 0:1

"Ajax": Santiago Leonardo (77 min.)

Lentelė:

1.Aston Villa22003-16
2.Ajax32013-26
3.Hamburg21012-23
4.Slavia20110-11
5.MSK Zilina30121-31

G grupė

"Brugge" - "St. Etienne" 1:1

"Brugge": Ronaldas Vargasas (50 min.).

"St. Etienne": Davidas Gigliotti (44 min.).

Sent Etieno komanda taip pat pateko į kitą etapą.

"Rosenborg" - "Valencia" 0:4

"Valencia": Juanas Manuelis Garcia Mata (21 min.), Pablo (76 min.), Rubenas Baraja (88 min.) ir Joaquinas (90 min.).

Lentelė:

1.St.Etienne32107-27
2.Valencia21105-14
3.Brugge20201-12
4.Copenhagen20112-41
5.Rosenborg30120-71

Į UEFA taurės turnyro atkrintamąsias varžybas pateks trys geriausios grupės komandos.