Mače iniciatyvą, kaip ir galima buvo tikėtis, jau nuo pat pradžių į savo rankas perėmė "Barca", kuri kur kas dažniau kontroliavo kamuolį. Tačiau pirmasis pavojus prie šeimininkų vartų kilo tik 21-ą minutę, kai laimę pabandė Lionelis Messi. Vis dėlto puolėjo smūgį atlaikė "Recreativo" vartų sargas Asieras Riesgo.

Vos po kelių minučių šansą įmušti turėjo ir Sergio Busquetsas, tačiau po puikaus Thierry Henry perdavimio galva, jaunasis "Barcos" saugas iššovė virš vartų. Kiek vėliau pavojingu išpuoliu atsakė ir šeimininkai, tačiau Adriano ataką sustabdė Victoras Valdesas.

37-ą minutę dar vieną šansą turėjo svečiai - L. Messi prie savęs pritraukė kelis gynėjus, perdavė kamuolį į kairę pusę T. Henry, tačiau nors prancūzas turėjo pakankamai laisvės bei laiko prisitaikyti, jo smūgis nebuvo stiprus ir nesukėlė didelių problemų "Recreativo" vartininkui.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo "Barcelona" atakomis, o viena iš jų ir baigėsi pirmuoju įvarčiu - Xavi atliko puikų perdavimą L. Messi ir pastarasis stipriu smūgiu nuginklavo A. Riesgo.

Kėliniui įpusėjus šeimininkai vos nepelnė atsakomojo įvarčio - iš pradžių Akale smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia vartų, paskui vieno iš "Recreativo" žaidėjų smūgis sudrebino svečių vartų virpstą. "Barcos" atsako ilgai laukti neteko ir jau netrukus po Xavi perdavimo pasižymėti galėjo Samuelis Eto'o, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo.

Vis dėlto svečiams dar vieną įvartį pasiekti pavyko - 85-ą minutę S. Eto'o suklaidino gynėją, perdavė kamuolį arčiau vartų ir po keitimo pasirodęs Seydou Keita iš vos kelių metrų pelnė antrajį ekipos įvartį.

Mačo pabaigoje pasižymėti dar galėjo Rafaelis Marquezas, tačiau gynėjui to padaryti nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 "Barcelona" klubo naudai.

Visi sekmadienio rezultatai:

"Malaga" 2 - 2 "Villarreal"

7' [0 - 1] Giuseppe Rossi

30' [1 - 1] Sergio Paulo Duda

49' [1 - 2] Joseba Llorente

90' [2 - 2] Helder Rosario

Madrido "Atletico" 4 - 1 La Korunjos "Deportivo"

26' [1 - 0] Johnny Heitinga

52' [2 - 0] Diego Forlan

67' [3 - 0] Maxi Rodriguez

81' [4 - 0] Diego Forlan

86' [4 - 1] Luis Kasmirski Filipe

Madrido "Getafe" 0 - 2 "Sevilla"

36' [0 - 1] Luis Fabiano

90' [0 - 2] Tom de Mul

"Almeria" 2 - 1 "Mallorca"

44' [1 - 0] Alvaro Negredo

68' [2 - 0] Alvaro Negredo (11 m b.)

90' [2 - 1] Alhassane Keita

Sevilijos "Real Betis" 3 - 1 Santandero "Racing"

27' [1 - 0] Sergio Garcia

37' [2 - 0] Achille Emana

71' [3 - 0] Sergio Garcia

86' [3 - 1] Pedro Munitis

Barselonos "Espanyol" 3 - 4 "Numancia"

14' [0 - 1] Domingo Nagore

35' [1 - 1] Hurtado Perez Moises

52' [1 - 2] Asier Goiria

63' [2 - 2] Daniel Jarque

67' [3 - 2] Raul Tamudo

84' [3 - 3] Jose Javier Barkero

90' [3 - 4] Carlos Lorens Bellvis

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Osasuna"

16' [1 - 0] Joseba Garmendia

88' [2 - 0] Fernando Llorente

"Recreativo" 0 - 2 "Barcelona"

51' [0 - 1] Lionel Messi

85' [0 - 2] Seydou Keita

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)