D. Šemberas žaidė visas rungtynes.

Svečiai į priekį įsiveržė jau 13-ą minutę, kai įvartį į savus vartus po Jurijaus Žirkovo atlikto kampinio įsimušė gynėjas Giovanni van Bronckhorstas. "Feyenoord" į tai atsakė pavojingu Roy Makaay smūgiu, po kurio kamuolys atsimušė į skersinį, o 29-ą minutę pirmojo netyčinio įvarčio autorius ištaisė savo klaidą ir atstatė pusiausvyrą.

Tiesa, toks rezultatas išliko neilgai - jau po kelių minučių Maskvos vienuolikę į priekį išvedė Vagneris Love'as.

Antrajame kėlinyje vėl keleto progų neišnaudojo pro šalį šaudęs R. Makaay ir CSKA tuo pasinaudojo, kai po J. Žirkovo perdavimo iš 12 metrų antrą įvartį pelnė V. Love'as.

Nors pabaigoje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Jevgenijus Aldoninas, "Feyenoord" tuo pasinaudoti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti rusų pranašumą.

Nesėkmę patyrė kitas Maskvos klubas. "Spartak", kuriame nerungtyniavo Ignas Dedura, namuose 1:2 nusileido "Udinese" ekipai iš Italijos.

Sunkią ir dramatišką pergalę iškovojo pirmenybių favoritas "AC Milan" klubas, savo aikštėje vargais negalais 1:0 įveikęs "Braga" ekipą iš Portugalijos.

Pergalę milaniečiams išplėšė po keitimo antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Ronaldinho, kone paskutinės rungtynių atakos metu 93-ą minutę galingu smūgiu iš 20 metrų į viršutinį vartų kampą pelnęs vienintelį mačo įvartį.

Į atkrintamąsias UEFA taurės varžybas prasimuš tris pirmąsias vietas grupėje užėmę klubai, prie kurių prisijungs Čempionų lygos grupės etape 3-ąsias vietas užėmusios komandos.

Ketvirtadienio mačų statistika:

A grupė

"Manchester City" 3 - 2 Enšedės "Twente"

2' [1 - 0] Shaun Wright Phillips

17' [1 - 1] Eljero Elia

57' [2 - 1] Robinho

62' [3 - 1] Benjani Mwaruwari

65' [3 - 2] Rob Wielaert

Santandero "Racing" 1 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"

59' [1 - 0] Mohammed Tchite

61' [1 - 1] Orlando Engelaar

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

B grupė

Charkovo "Metalist" 0 - 0 Berlyno "Hertha"

Lisabonos "Benfica" 0 - 2 Stambulo "Galatasaray"

52' [0 - 1] Emre Asik

69' [0 - 2] Umit Karan

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

"Stuttgart" 2 - 0 Belgrado "Partizan"

76' [1 - 0] Mario Gomez

80' [2 - 0] Mario Gomez

Liežo "Standart" 1 - 0 "Sevilla"

38' [1 - 0] Dieumerci Mbokani

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Maskvos "Spartak" 1 - 2 "Udinese"

12' [0 - 1] Fabio Quagliarella

17' [1 - 1] Clemente Rodriguez

60' [1 - 2] Fabio Quagliarella (iš 11 metrų baudinio)

86' iš aikštės pašalintas Giovanni Pasquale ("Udinese")

I. Dedura ("Spartak") nežaidė.

Londono "Tottenham" 4 - 0 Zagrebo "Dinamo"

30' [1 - 0] Darren Bent

33' [2 - 0] Darren Bent

59' [3 - 0] Tom Huddlestone

70' [4 - 0] Darren Bent

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

"Wolfsburg" 5 - 1 "Herenveen"

31' [0 - 1] Mika Vayrynen

34' [1 - 1] Edin Dzeko

39' [2 - 1] Grafite

53' [3 - 1] Zvjezdan Misimovic

60' [4 - 1] Edin Dzeko

71' [5 - 1] Jacek Krzynowek

"Milan" 1 - 0 "Braga"

90' [1 - 0] Ronaldinho

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Amsterdamo "Ajax" 1 - 0 "Zilina"

41' [1 - 0] Luiz Suarez

Prahos "Slavia" 0 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

26' [0 - 1] John Carew

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

G grupė

"Saint Etiene" 3 - 0 Trondheimo "Rosenborg"

58' [1 - 0] Araujo Ilan

63' [2 - 0] Paulo Machado

76' [3 - 0] Kevin Mirallas

"Valencia" 1 - 1 "FC Kobenhavn"

61' [1 - 0] Fernando Morientes

84' [1 - 1] Cesar Santin

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Poznanės "Lech" 2 - 2 "Nancy"

5' [1 - 0] Slawomir Peszko

8' [1 - 1] Francis Malonga Ntsayi

21' [2 - 1] Semir Stilic

81' [2 - 2] Moncef Zerka

Roterdamo "Feyenoord" 1 - 3 Maskvos CSKA

13' [0 - 1] Giovanni van Bronckhorst (į savus vartus)

29' [1 - 1] Giovanni van Bronckhorst

40' [1 - 2] Vagner Love

81' [1 - 3] Vagner Love

83' iš aikštės pašalintas Jevgenij Aldonin (CSKA).

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):