Įtikinamą pergalę namie pasiekė Maskvos CSKA klubas, kuriam atstovauja vienas Lietuvos rinktinės lyderių Deividas Šemberas. Armiečiai savo aikštėje 3:0 sutriuškino 8-ą vietą Ispanijos čempionate užimančią La Korunjos "Deportivo" ekipą.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 9-ą minutę, kai Julianas De Guzmanas pargriovė visą mačą žaidusį D. Šemberą, o kamuolį į tinklą puikiu baudos smūgiu pasiuntė Alanas Dzagoevas. Dar po kelių akimirkų pirmojo įvarčio autorius padvigubino savo komandos pranašumą, pasižymėdamas iš kairiojo baudos aikštelės krašto, po Vagnerio Love'o perdavimo.

Kėliniui artėjant į pabaigą "Deportivo" perėmė iniciatyvą ir turėjo progų sušvelninti skirtumą, bet rusai gynėsi patikimai. Verta pažymėti, kad prieš pat didžiąją pertrauką už pražangą prieš varžovą D. Šemberas buvo nubaustas geltona kortele.

Antrajame kėlinyje vėl aktyviau žaidė CSKA, bet La Korunjos ekipos vartininkas Danielis Aranzubia atrėmė du pavojingus Milošo Krasičiaus bandymus.

Nepaisant to, maskviečiai vėl pasiekė savo - 60-ą minutę iš arti trečią kartą varžovus traukti kamuolį iš tinklo privertė V. Love'as. Ispanai pabaigoje turėjo galimybę įmušti bent paguodos įvartį, tačiau netikslus Sergio Gonzalezo smūgis puikiai simbolizavo nesėkmingą vakarą svečiams.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir Genujos "Sampdoria" ekipa, išvykoje 2:1 įveikusi Belgrado "Partizan".

Kitas Lietuvos rinktinės narys Marius Stankevičius, atstovaujantis Italijos komandai, taip pat žaidė visas rungtynes.

Antrajame pagal prestižą Europos klubinio futbolo turnyre sėkmingai kovojanti, tačiau Italijos čempionate buksuojanti, "Sampdoria" į priekį įsiveržė 20-ą minutę, kai įvartį kulnu pelnė Emiliano Bonazzoli.

Nepaisant to, 34-ą minutę Serbijos vienuolikė atstatė pusiausvyrą - iššokęs vienas prieš vartininką Luca Castellazzi pasižymėjo Senegalo rinktinės futbolininkas Lamine Diarra.

Ir pirmajame, ir antrajame kėlinyje progų turėjo abi komandos, o 55-ą minutę vėl persvarą įgijo svečiai iš Genujos - M. Stankevičiaus į baudos aikštelę perduoto kamuolio išmušti nesugebėjo gynėjas Aleksandaras Miljkovičius ir tuo pasinaudojęs saugas Daniele Dessena antrąkart nuginklavo "Partizan" vartų sargą Mladeną Bozovičių.

Ketvirtadienio rezultatai:

A grupė

Gelzenkircheno "Schalke" 3 - 1 PSG

12' [1 - 0] Larrys Mabiala (į savus vartus)

39' [2 - 0] Kevin Kuranyi

69' [3 - 0] Halil Altintop

90' [3 - 1] Clement Chantome

Enšedės "Twente" 1 - 0 Santanderio "Racing"

6' [1 - 0] Romano Denneboom

B grupė

Stambulo "Galatasaray" 1 - 0 Pirėjo "Olympiakos"

25' [1 - 0] Harry Kewell

Berlyno "Herta" 1 - 1 Lisabonos "Benfica"

51' [0 - 1] Angel Di Maria

74' [1 - 1] Marko Pantelic

C grupė

"Sevilla" 2 - 0 "Stuttgart"

15' [1 - 0] Koffi Romaric

16' [2 - 0] Renato

Belgrado "Partizan" 1 - 2 Genujos "Sampdoria"

20' [0 - 1] Emiliano Bonazzoli

34' [1 - 1] Lamine Diarra

55' [1 - 2] Daniele Dessena

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas 90 minučių.

D grupė

"Udinese" 2 - 0 Londono "Tottenham"

24' [1 - 0] Antonio Di Natale (į savus vartus)

86' [2 - 0] Simone Pepe

57' Jamie O'Hara ("Tottenham") pašalintas iš aikštės.

Zagrebo "Dinamo" 3 - 2 "NEC Nijmegen"

3' [1 - 0] Mario Mandzukic

23' [1 - 1] Carlos (į savus vartus)

78' [1 - 2] Tim Janssen

81' [2 - 2] Bosko Balaban

84' [3 - 2] Ivica Vrdoljak

E grupė

"Herenveen" 1 - 3 "AC Milan"

19' [0 - 1] Calvin Jong-a-Pin (į savus vartus)

23' [0 - 2] Gennaro Gattuso

69' [0 - 3] Filippo Inzaghi

85' [1 - 3] Danijel Pranjic (iš 11 metrų baudinio)

"Braga" 3 - 0 "Portsmouth"

8' [1 - 0] Luis Bernardo Aguiar Burgos

46' [2 - 0] Wason Libardo Renteria Cuesta

87' [3 - 0] Alan Osorio da Costa Silva

F grupė

"Zilina" 1 - 2 "Hamburg"

15' [0 - 1] Mladen Petric

44' [0 - 2] Ivica Olic

69' [1 - 2] Emil Rilke

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 1 Amsterdamo "Ajax"

8' [1 - 0] Martin Laursen

22' [1 - 1] Thomas Vermaelen

45' [2 - 1] Gareth Barry

G grupė

"Kobenhavn" 1 - 3 "Saint Ettiene"

2' [0 - 1] Batefimbi Gomis

37' [0 - 2] Loïc Perrin

59' [1 - 2] Cesar Santin (iš 11 metrų baudinio)

65' [1 - 3] Dimitri Payet

4' Morten Nordstrand ("Kobenhavn") nerealizavo 11 metrų baudinio.

Trondheimo "Rosenborg" 0 - 0 "Club Brugge"

H grupė

Maskvos CSKA 3 - 0 La Korunijos "Deportivo"

9' [1 - 0] Alan Dzagoev

12' [2 - 0] Alan Dzagoev

60' [3 - 0] Vagner Love

Deividas Šemberas (CSKA) žaidė visas 90 minučių.

"Nancy" 3 - 0 Roterdamo "Feyenoord"

48' [1 - 0] Moncef Zerka

54' [2 - 0] Julien Feret

85' [3 - 0] Maurilio Helder.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.