Trečią pergalę iš eilės iškovojo ir į 5-ąją poziciją pakilo "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa šiame ture savo aikštėje priėmė vieną turnyro autsaiderių "Sochaux" vienuolikę ir įveikė ją minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį mačo įvartį 80-ją minutę pelnė Prancūzijos nacionalinės ekipos puolėjas Fredericas Piquionne.

Sėkmingų rungtynių seriją po žiemos pertraukos pratęsė ir tragiškai sezoną pradėjęs "Lens" klubas, išvykoje 2:1 palaužęs "Valenciennes" ekipą ir pagaliau pakilęs iš iškritimo zonos.

Po pralaimėjimo praėjusiame ture tam pačiam "Lens" atsitiesė ir čempiono titulą ginantis "Lyon", namuose 2:0 įveikęs "Lorient" pasipriešinimą.

22-ojo turo rezultatai:

"Monaco" 1 - 0 "Sochaux"

80` [1 - 0] Frederic Piquionne

"Valenciennes" 1- 2 "Lens"

33` [1 - 0] Steve Savidan

44` [1 - 1] Vitorino Hilton

63` [1 - 2] Kevin Monnet-Paquet

57` Guillaume Rippert ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės

"Lyon" 2 - 0 "Lorient"

28` [1 - 0] Hatem Ben Arfa

73` [2 - 0] Karim Benzema

PSG 3 - 0 "Metz"

4` [1 - 0] Pegguy Luyindula

36` [2 - 0] Jerome Rothen

54` [3 - 0] Amara Diane

"Nancy" 1 - 1 "Marseille"

48` [1 - 0] Jonathan Brison

87` [1 - 1] Samir Nasri

"Caen" 0 - 0 "Auxerre"

"Lille" 3 - 1 "Le Mans"

10` [1 - 0] Kevin Miralas

37` [2 - 0] Ludovic Obraniak

53` [3 - 0] Yohan Cabaye

86` [3 - 1] Hassan Yebda

"Rennes" 1 - 1 "Nice"

52` [1 - 0] Jimmy Briand

53` [1 - 1] Anthony Modeste

"Strasbourg" 2 - 0 "Toulouse"

21` [1 - 0] Kevin Gameiro

90` [2 - 0] Renaud Cohade

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)