Samaroje vietos „Krylja Sovetov“ priėmė čempionato lyderius Maskvos „Spartak“ futbolininkus. Nuo pirmojo kėlinio vidurio svečiai iš sostinės pradėjo aiškiai dominuoti aikštėje. Progas iššvaistė Nikita Baženovas ir Denisas Bojarentsovas.

Vis dėlto 24-ąją minutę „Spartak“ išsiveržė į priekį – po Dmitrijaus Tarbinskio perdavimo pasižymėjo jaunasis N.Baženovas, o 39-ąją minutę po Mozarto pakelto kampinio puolėjas Romanas Pavliučenka padvigubino savo komandos pranašumą. Jo įvartis tapo 10000-uoju įvarčiu Rusijos čempionatuose.

Po pertraukos „Spartak“ nepaleido mačo vadžių iš savų rankų, šansus turėjo N.Baženovas ir R.Pavliučenka, bet puikiai vartus gynė Eduardo Lobosas. Tuo tarpu „Spartak“ vartininkas Stipe Pletikosa darbo turėjo kur kas mažiau – tik kartą jis privertė gelbėti komandą nuo įvarčio.

Kitose rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ lengvai 3-1 įveikė Vladivostoko „Luč-Energia“. Mačo didvyriu tapo saugas Konstantinas Zyrianovas – jis pasižymėjo dubliu, ir iš viso per paskutines trejas varžybas pelnė net šešis įvarčius. Vieną įvartį jis pelnė praėjusiame ture į Maskvos „Dinamo“ vartus, tris kartus nuginklavo „Dinamo“ vartininką Rusijos Taurėje, bei du kartus privertė kamuolį į iš savų vartų traukti „Luč-Energia“ vartininką.

Šį kartą jis pelnė du įvarčius 28 ir 77 minutėmis. Likus žaisti šešias minutes „Zenit“ pergalę įtvirtino Andrejus Aršavinas. Vladivostoko ekipos gretose 59-ąją minutę pasižymėjo Igoris Strelkovas.

Dar vienose varžybose Maskvos „Lokomotiv“ susikovė su „Spartak Nalčik“. 13-ąją minutę Aleksandras Samedovas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo „Lokomotiv“ žaidėjas Emiras Spahičius. 32 ir 76 minutėmis „Lokomotiv“ persvarą iki 3-0 padidino A.Samedovas, o prestižo įvartį 83 minutę įmušė Jurijus Rodenkovas.

Paskutinėse rungtynėse „Chimki“ namuose kiek netikėtai 1-0 nugalėjo Maskvos „Dinamo“. Tai buvo pirmoji jų pergalė nuo gegužės 25 dienos. Svečiai mačo pradžioje atrodė geriau. Progomis nepasinaudojo Danni, Igoris Semšovas, Aleksandras Točilinas.

15-ąją minutę Ruslanas Pemenovas pataikė į virpstą. Prabėgus pusvalandžiui „Dinamo“ sukrėtė žinios, kad geriausias čempionato žaidėjas Danni patyrė traumą ir paliko aikštę. 31-ąją minutę „Chimki“ žaidėjas Draganas Blatniakas iš maždaug 40 metrų atliko tikslų baudos smūgį, ir šio įvarčio šeimininkams pakako iškovoti pergalei.

68‘ Aleksandr Dimitko („Dinamo“) pašalintas iš aikštės

Ž.Karčemarskas („Dinamo‘) liko tarp atsarginių, A.Klimavičius („Dinamo“) žaidė visas rungtynes