Dungos treniruojama Brazilija ketvirtfinalio dvikovoje lengvai įveikė Čilę rezultatu 6:1 (3:0). Rezultatyviausias turnyro žaidėjas 23-ejų metų Robinho iš Madrido "Real" klubo (6 įvarčiai) pelnė du įvarčius (28-ą ir 51-ą minutėmis), o po kartą pasižymėjo Juanas (Leverkūzeno "Bayer", 16-ą), Julio Cesaras Baptista (Londono "Arsenal", 23-ą), Oliveira Josue (69-ą) ir Vagneris Love (Maskvos CSKA, 84-ą min.). Čiliečių paguodos įvarčio autorius - Humberto Suazo.

Brazilija - Čilė 6:1 (3:0)

16' Juan 1:0

23' Julio Cesar Baptista 2:0

28' Robinho 3:0

51' Robinho 4:0

69' Anunciado de Oliveira Josue 5:0

76' Humberto Suazo 1:5

84' Vagner Love 6:1

Kitame ketvirtfinalio mače turnyro šeimininkė Venesuela 1:4 (1:1) pralaimėjo Urugvajui. Prieš 4 dienas šios dvi rinktinės A grupės susitikimą buvo sužaidusios taikiai 0:0. Venesuela tapo grupės nugalėtoja, o Urugvajus užėmė tik 3 vietą. Ketvirtfinalyje urugvajiečiai po Diego Forlano smūgio 38-ą minutę pirmavo 1:0.

Tačiau jau po kelių minučių Juanas Fernando Arango išlygino skirtumą (41-ą min.).

Antro kėlinio viduryje Urugvajaus komandai pavyko persverti rezultatą - įvartį (65-ą min.) įmušė Pablo Perezas.

Venesuelos ekipos žaidėjai, palaikomi 40 000 žiūrovų, didėlėmis pajėgomis stengėsi išsigelbėti nuo pralaimėjimo, bet tuo pasinaudoję varžovai, rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pranašumą dar dviem - Cristiano Rodriguezo ir D.Forlano įvarčiais (87-ą ir 90-ą minutėmis).

Venesuela - Urugvajus 1:4 (1:1)

38' Diego Forlan 0:1

41' Juan Fernando Arango 1:1

65' Pablo Gabriel Garcia Perez 1:2

87' Cristian Rodriguez 1:3

90' Diego Forlan 1:4

Kiti du "Copa America" turnyro ketvirtfinalių susitikimai: Argentina - Peru ir Meksika - Paragvajus bus žaidžiami naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.