Paskutinėse C grupės rungtynėse neliko jokios intrigos, kadangi jau po antrojo turo buvo aišku, kad į ketvirtfinalį pateko Argentina ir Paragvajus. Tarp šių komandų, kurios iškovojo po dvi pergales, ir įvyko kova, kas užims pirmąją vietą grupėje. Šiose rungtynėse Argentinos sudėtyje pasikeitė net 8 žaidėjai, o Paragvajaus ekipoje taip pat nebuvo kelių pagrindinių futbolininkai.

Prasidėjus antrajam kėliniui Argentina du kartus galėjo pasižymėti, tačiau po Carloso Tevezo ir R.Palacio smūgių kamuolys pataikė į skersinį.

Argentina į aikštę metė Lionelį Messi, kuris sudarė puolėjų tandemą su C.Tevezu.

Likus žaisti dešimt minučių gynybinis saugas Javieras Mascherano aikštės viduryje perėmė kamuolį ir smūgiu iš toli pasiuntė jį į kairįjį apatinį vartų kampą.

Foto: AFP/Scanpix

Kitose, jau nieko nelemiančiose rungtynėse susikovė Kolumbijos ir JAV rinktinės. 15-ąją minutę vienintelį mačo įvartį pelnė kolumbietis Jaime Castrillonas. Beje, prieš pat pertrauką 11 m. baudinio nesugebėjo realizuoti Kolumbijos rinktinės žaidėjas Hugo Rodallega. 86-ąją minutę iš aikštės buvo išvytas Kolumbijos rinktinės vartininkas Robisonas Zapata, gavęs antrąją geltoną kortelę už laiko tempimą.

C grupėje pirmąją vietą užėmė Argentina, antroje liko Paragvajus, trečiąją vietą iškovojo Kolumbija, o paskutinė liko JAV.

C grupės 3 turo rezultatai:

Argentina 1 – 0 Paragvajus

79‘ [1 - 0] Javier Mascherano

Kolumbija 1 – 0 JAV

15‘ [1 – 0] Jaime Castrillon

86‘ Robinson Zapata (Kolumbija) pašalintas iš aikštės

Galutinė C grupės turnyro lentelė: (1-3 vietas užėmusios komandos žengė toliau)

1.Argentina33009-39
2.Paragvajus32018-26
3.Kolumbija31023-93
4.JAV30032-80

Ketvirtfinalio poros:

Liepos 7 d.

San Cristobal, Venesuela – Urugvajus

Puerto La Cruz, Brazilija – Čilė

Liepos 8 diena:

Barquisimento, Argentina – Peru

Maturin, Meksika – Paragvajus