Brazilai su turkai susitiko Vokietijos mieste Dortmunde. Pirmajame kėlinyje puikią progą pasižymėti turėjo turkas Hamitas Altintopas, bet jo smūgis iš 25 metrų sudrebino skersinį.

Po pertraukos pasaulio vicečempionai į aikštę išleido saugus Kaka ir Ronaldinho. Nepaisant to, vartininkas Dida turėjo gelbėti savo komandą po Mehmeto Aurelio ir Yildiray Basturko atakų, o to paties H.Altintopo dar vienas iš toli muštas kamuolys vos neįsisuko į vartus.

Praėjusį savaitgalį brazilai taip pat lygiosiomis 1:1 baigė draugišką mačą su Anglija, o turkai 2:3 pralaimėjo atrankos į Europos čempionatą varžybas Bosnijai ir Hercegovinai.

Barselonoje Argentina tik po atkaklios kovos 4:3 palaužė Alžyro rinktinę. 2 iš 4 įvarčių pietų amerikiečiai įmušė 11 metrų baudiniais. Du kartus pasižymėjo Lionelis Messi, po sykį – Estebanas Cambiasso ir Carlosas Tevezas.

Ne stipriausios sudėties Portugalijos rinktinė žaidė draugiškas varžybas Katare prieš vietos klubą „Al Salmiya“. Portugalai pirmavo, tačiau šeimininkai išlygino rezultatą likus žaisti 2 minutes – tolimu baudos smūgiu iš 30 metrų tai padarė Farajas Laheebas.

Dar vienerios rungtynės tarp Japonijos ir Kolumbijos baigėsi be įvarčių.

Antradienio rezultatai:

Brazilija 0 – 0 Turkija

Japonija 0 – 0 Kolumbija

Argentina 4 – 3 Alžyras

2‘ [1 – 0] C.Tevez (iš 11 m.)

9‘ [1 – 1] A.Yahia

42‘ [1 – 2] Bougherra

55‘ [2 – 2] L.Messi (iš 11 m.)

58‘ [3 – 2] E.Cambiasso

74‘ [4 – 2] L.Messi

75‘ [4 – 3] Belchadji

„Al Salmiya“ (Kataras) 1 – 1 Portugalija

72‘ [0 – 1] Joao Tomas

88‘ [1 – 1] Faraj Laheeb.