2 grupės nugalėtoja tapusi Ispanija lemiamoje dvikovoje namuose 4:2 nugalėjo Slovakijos ekipą.
2 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Ispanija | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
2. | Slovakija | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
3. | Albanija | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
Pirmą vietą 5 grupėje Italijos futbolininkams lėmė pergalė 1:0 savo aikštėje prieš bendraamžius iš Austrijos.
5 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Italija | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2. | Austrija | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
2. | Islandija | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Lemiamame 7 grupės mače Portugalijos rinktinė namie 2:0 nugalėjo Lenkijos jaunuosius futbolininkus.
7 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Portugalija | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2. | Lenkija | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3. | Latvija | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
10 grupės nugalėtojas paaiškės po Vokietijos ir Rumunijos rinktinių mačo, kuriame vokiečiai savo aikštėje net 5:1 sutriuškino varžovus.
10 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Vokietija | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2. | Rumunija | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
3. | Šiaurės Airija | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
11 atrankos grupės nugalėtoja tapo Švedijos rinktinė, vienintelė iš šešių ekipų iškovojusi pergalę svečiuose - švedai išvykoje 2:0 nugalėjo Danijos komandą.
11 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Švedija | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
2. | Danija | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3. | Makedonija | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
14 atrankos grupės nugalėtoja tapo Prancūzijos vienuolikė, antradienį namuose 2:0 nugalėjusi bendraamžius iš Slovėnijos.
14 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Prancūzija | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
2. | Slovėnija | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3. | Škotija | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Atkrintamųjų varžybų, kuriose žais tik visų grupių nugalėtojos, poros paaiškės rugsėjo 8 dieną.