2 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ispanija 1 1 0 0 3:0 3

2. Slovakija 1 0 1 0 0:0 1

3. Albanija 2 0 1 1 0:3 1

4 grupės lyderiais tapo Belgijos jaunieji futbolininkai, svečiuose 1:0 įveikę Airijos ekipą, kuriai atrankos varžybos jau baigėsi.

4 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Belgija 1 1 0 0 1:0 3

2. Airija 2 1 0 1 2:1 3

3. Graikija 1 0 0 1 0:2 0

Vienvalde 5 grupės lydere tapo Italijos rinktinė išvykoje 3:0 sutriuškinusi Islandijos vienuolikę.

5 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Italija 1 1 0 0 1:0 3

2. Austrija 1 0 1 0 0:0 1

3. Islandija 2 0 1 1 0:1 1

7 grupės mače Portugalijos rinktinė varžovų aikštėje 2:0 nugalėjo bendraamžius iš Latvijos ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose žais su Lenkija.

7 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 1 1 0 0 3:1 3

2. Portugalija 1 1 0 0 2:0 3

3. Latvija 2 0 0 2 1:5 0

Vienvalde 8 grupės lydere tapo Šveicarijos komanda, svečiuose 3:1 nugalėjusi Moldovos ekipą, su kuria anglai sužaidė lygiosiomis 2:2.

8 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija 1 1 0 0 3:1 3

2. Anglija 1 0 1 0 2:2 1

3. Moldova 2 0 1 1 3:5 1

10 grupės nugalėtojas paaiškės po Vokietijos ir Rumunijos rinktinių mačo. Penktadienį Vokietijos jaunieji futbolininkai svečiuose 3:2 įveikė Šiaurės Airijos komandą.

10 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija 1 1 0 0 3:0 3

2. Vokietija 1 1 0 0 3:2 3

3. Šiaurės Airija 2 0 0 2 2:6 0

14 atrankos grupėje penktadienį Prancūzijos vienuolikė išvykoje 3:1 nugalėjo Škotijos ekipą ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose žais su Slovėnija.

14 grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Prancūzija 1 1 0 0 3:1 3

2. Slovėnija 1 1 0 0 1:0 3

3. Škotija 2 0 0 2 1:4 0

Atkrintamosiose varžybose žais tik visų grupių nugalėtojos.