Jame Iranas Kaune susitiks su Kazachstanu.

Aštuntfinalyje Iranas diktavo sąlygas varžovams, antrame kėlinyje pirmavo 6:3, 8:4, 9:6. Bet Uzbekistano rinktinė kovojo iki paskutinės sekundės.

Likus kiek daugiau nei minutei pelnė 7-ą įvartį, o likus 35 sek. priartėjo iki 1 įvarčio (8:9).

Per likusį laiką uzbekistaniečiai spaudė varžovus, tiksint paskutinėms sekundėms po tolimo perdavimo kamuolio siekė vienas Uzbekistano žaidėjų, o Irano vartininkas skubėjo jį išmušti kuo toliau nuo vartų. Abu žaidėjai susidūrė, o Uzbekistano futbolininkas gana skausmingai krito ant parketo.

Likus 1 sek. dėl šio epizodo teisėjai stabdė dvikovą ir ėjo konsultuotis prie TV ekranų dėl galimo baudinio į Irano vartus.

Tai būtų suteikę Uzbekistanui progą išlyginti rezultatą.

Arbitrai atidžiai vertino situaciją ir peržiūrėjo iš kelių kamerų skirtingais kampais filmuotą momentą.

Galiausiai po netrumpo vertinimo taisyklių pažeidimo nefiksavo. Iraniečiai galėjo lengviau atsikvėpti, o ne vienas Uzbekistano žaidėjas neslėpė ašarojančių akių – pralaimėjimas 8:9.