C grupėje ryškiausios čempionato žvaigždės – šešiskart geriausio pasaulio salės futbolininko Ricardinho vedami portugalai 4:1 pranoko Tailando rinktinę, tačiau turėjo ilgai vargti, kol įgijo pergalingą pranašumą.

Pirmo kėlinio antroje pusėje Tailandas kiek netikėtai išsiveržė į priekį po Jirawato Sornwichiano taiklaus smūgio.

Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms rezultatą po Ricardinho perdavimo išlygino Coelho Bruno.

Po pertraukos antro kėlinio viduryje lemtingos tapo 5-ios minutės. 27 min. portugalus į priekį išvedė Erickas, 30 min. rezultatą po Ricardinho perdavimo didino Zicky, o dar po dviejų minučių Pany pelnė 4-ą portugalų įvartį.

Puikų patyrusių ir jaunų žaidėjų derinį turintys dabartiniai Europos čempionai portugalai FIFA reitinge yra 6-i, šeštą kartą iš eilės pasaulio čempionate dalyvaujanti Tailando rinktinė yra 18-a.

Rezultatas

C grupė, Portugalija 4 – 1 Tailandas

16' [0:1] Jirawat Sornwichian

20' [1:1] Coelho Bruno

27' [2:1] Erick

30' [3:1] Zicky

32' [4:1] Pany