Kvalifikacijoje greičiausią ratą olandas įveikė per 1 min. 33,660 sek. Antras liko M. Verstappeno komandos draugas Sergio Perezas (1 min. 33,982 sek.), trečias – Fernando Alonso iš „Aston Martin“ (1 min. 34,148 sek.).

„Ferrari“ pilotai Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas Jr. atitinkamai liko šeštoje ir septintoje vietoje. Itin prastai kvalifikacija susiklostė „Mercedes“ lenktynininkui Lewisui Hamilotnui, kuris sekmadienį startuos vos 18-as. Jis klydo viename posūkyje ir galiausiai užfiksavo tokį laiką, kuris neleido patekti į antras kvalifikacijos dalį.

Tai pirmas toks kartas britui nuo pat 2022 m. Įdomu tai, kad sprinto lenktynėse septyniskart pasaulio čempionas užėmė antrą vietą.

Čempionate pirmauja M.Verstappenas su 85 taškais, antras S.Perezas (70 tšk.), trečias – Ch.Leclercas (64).

Kinijos GP lenktynės startuos sekmadienį 10 val. Lietuvos laiku.