Iš pirmos pozicijos startavęs „Red Bull“ olandas jau pirmame posūkyje neišsilaikė trasoje ir praleido į priekį įkandin sekusį septyniskart pasaulio čempioną.

Tačiau M. Verstappeno komanda pasirinko labiau pasiteisinusią dviejų sustojimų taktiką ir anksčiau pakvietė čempionato lyderį į techninio aptarnavimo zoną.

Su naujomis padangomis 23-ejų pilotas turėjo greičio persvarą prieš L. Hamiltoną ir dramatiškai prasmuko pastarajam prieš nosį, kuomet britas grįžo į trasą po savo sustojimo.

Po antrojo vizito techninio aptarnavimo zonoje prieš M. Verstappeną atsidūrė abu „Mercedes“ bolidai. Bet „Red Bull“ lyderio tai nei išgąsdino, nei sustabdė – iš pradžių susitvarkęs su Valtteri Bottasu, priešpaskutiame rate M. Verstappenas užtikrintai aplenkė ir vieno sustojimo taktiką naudojusį L. Hamiltoną.


Papildomą tašką į taupyklę jis įsidėjo ir už Prancūzijoje įveiktą greičiausią ratą.

Trečią pergalę sezone ir 13-ą karjeroje šventęs M. Verstappenas įsitvirtino pilotų įskaitos viršūnėje, išauginęs persvarą prieš titulą ginantį L. Hamiltoną nuo 4 iki 12 taškų.


Trečią etapą iš eilės laimėjusios „Red Bull“ komandos pergalę dar labiau pasaldino Sergio Perezas, lenktynių pabaigoje nustūmęs į ketvirtą vietą dėl sudilusių padangų kentėjusį V. Bottasą, kuris savo nusivylimą dėl komandos pasirinktos taktikos lenktynių metu radijo ryšiu išreiškė riebiu keiksmažodžiu.


Sėkmingai pasirodė ir „McLaren“ pilotai, išsirikiavę paskui suomį: penktas buvo Lando Norrisas, šeštas – Danielis Ricciardo.

Tuo metu „Ferrari“ dar kartą nuvylė savo gerbėjus ir liko be taškų: Carlosas Sainzas finišavo vienuoliktas, Charlesas Leclercas – tik 16-as.

Pažymėtina, kad Prancūzijoje finišą pasiekė visi 20 bolidų.