L. Hamiltonas greičiu pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą Valtterį Bottą ir „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną, lenktynes pradėsiantį iš trečios pozicijos.

L. Hamiltonas greičio nestokojo, bet britui ne viskas klostėsi taip, kaip jis norėjo. Dar antroje važiavimų dalyje sportininkas nesuvaldė bolido ir apsisuko, o grįžęs į trasą ant dangos pažėrė žvyro. Dėl to važiavimai laikinai buvo sustabdyti. Nepaisant nesėkmės antroje dalyje, britui pavyko prasibrauti į greičiausiųjų dešimtuką ir stotį į kovą dėl pirmos startinės pozicijos.

Pirmoje ir antroje dalyje greičiausias buvo antrasis „Mercedes“ pilotas V. Bottas. Sportininkams paskutinėje dalyje įveikus pirmuosius greitus ratus, suomis viena dešimtąją sekundės dalimi atsilikinėjo nuo L. Hamiltono.

V. Bottas paskutiniuoju bandymu pagerino savo rezultatą, bet tą patį padarė ir L. Hamiltonas, kuris iškovojo „pole“ poziciją.

Iš antrosios startinės eilės rytojaus lenktynes pradės M. Verstappenas ir C. Leclercas. Abu sportininkai nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko daugiau nei sekunde.

„McLaren“ duetas Lando Norrisas ir Carlosas Sainzas kvalifikacinius važiavimus baigė atitinkamai penktoje ir septintoje pozicijose. Tarp jų įsiterpė „Racing Point“ atstovas Lance‘as Strollas. Pastarojo komandos draugas, šį savaitgalį sugrįžęs į F-1, Nico Hulkenbergas į paskutinę važiavimų dalį nepateko ir liko tik tryliktas.

Aštuntą ir devintą startines vietas pasidalino „Renault“ sportininkai Danielis Ricciardo ir Estebanas Oconas. Prancūzas buvo greitesnis sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, bet D. Ricciardo važiavimų pabaigoje pagerino savo rezultatą ir greičiu pranoko komandos draugą.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė antrasis „Ferrari“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis.