Pirmoje ir antroje važiavimų dalyje greičiausiai vieną trasos ratą įveikė antrasis „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Bet svarbiausioje, paskutinėje, dalyje L. Hamiltonas vieną ratą įveikė per 1 min. 28,448 sek.

Vėliau britas važiavo dar greičiau. Vieną ratą įveikęs per 1 min. 28,319 sek. sportininkas pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją. Tuo metu antruoju bandymu rezultato nepagerinęs V. Bottas turėjo pasitenkinti antra vieta.

Šį kartą greičiausias iš „Ferrari“ pilotų buvo Charlesas Leclercas. Daugiau nei puse sekundės nuo L. Hamiltono atsilikęs sportininkas liko trečias.

Keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis nuo italų ekipos piloto atsilikęs Maxas Verstappenas liko ketvirtas. Olandas vos 0,009 sek. pranoko „McLaren“ pilotą Lando Norrisą. O daugiau nei 0,1 sek. nuo komandos draugo atsilikęs Carlosas Sainzas važiavimus baigė šeštas.

Su problemomis susidūręs ir už trasos ribų paskutinėje kvalifikacijos dalyje pasivažinėjęs Sebastianas Vettelis iškovojo tik septintą startinę poziciją. Vokietis beveik pusantros sekundės atsiliko nuo kvalifikacijos nugalėtojo.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo, Pierre‘as Gasly ir Antonio Giovinazzi.

Aštuoni sportininkai iš pirmojo dešimtuko lenktynes pradės su vidutinio kietumo padangomis. Tuo metu P. Gasly ir A. Giovinazzi startuos naudodami minkštesnės sudėties padangas.

Nors „Williams“ atstovas George‘as Russellas ir pranoko komandos draugą Robertą Kubicą beveik puse sekundės, britas gavo dvi 10 starto pozicijų baudas už tai, jog prieš kvalifikaciją ekipos mechanikai jo bolide pakeitė kontrolinį elektronikos paketą bei energijos kaupimo įrenginį.