„Liberty Media“ pranešė, kad ji užbaigė „Formulės-1“ akcijų pirkimą nuperkant „Delta Topco“ kompaniją. Prie „Formulės-1“ direktorių tarybos pirmininko posto Chase Carey‘us dar yra paskirtas F-1 vykdomuoju direktoriumi. Bernie Ecclesone'as yra nušalintas nuo šio posto ir paskirtas garbės prezidentu – kompanijos direktorių tarybos konsultantu.

„Liberty Media“ vykdomasis direktorius Gregas Maffei‘us: „Mes džiaugiamės galėdami užbaigti „Formulės-1“ akcijų pirkimo procesą ir patvirtinti Chase Carey‘ų vykdomojo direktoriaus poste. Šis sportas turi didelę perspektyvą augti ir mes esame įsitikinę tuo, kad Chase patirtis ir sugebėjimai leis jam puikiai tvarkytis su naujomis pareigomis.

Taip pat noriu padėkoti Bernie Ecclestone, kuris gavo garbės prezidento postą, už didelį indėlį kuriant šiuolaikinę „Formulę-1“ ir šį sportą padarius globaliu“.

Chase Carey‘us: „Aš su jauduliu užimu vykdomojo direktoriaus postą. „Formulė-1“ turi milžinišką potencialą ir daug nerealizuotų galimybių. Aš jau gavau daug informacijos iš sirgalių, komandų, FIA, etapų organizatorių ir rėmėjų – visi jie tikisi iš F-1 bendro darbo, kad šį sportą būtų galima pakelti į naują lygį.

Aš noriu padėkoti Bernie už ilgus metus lyderystės dešimtmečius. Šis sportas šiandieninėje jo padėtyje yra būtent Bernie produktas – jis visada bus „Formulės-1“ šeimos dalimi.
Naujas Bernie garbės prezidento vaidmuo atspindi jo didelį indėlį į šį sportą, jo unikalų sugebėjimu suprasti pačią esmę – naujo mūsų požiūrio rėmuose tai nulems ilgametę „Formulės-1“ ir jos dalyvių sėkmę.

B. Ecclestone'as: „Aš didžiuojuosi bizniu, kurį sukūriau per pastaruosius 40 metų ir viskuo, ko su „Formule-1“ pasiekiau per tuos metus. Aš noriu padėkoti etapų organizatoriams, komandoms, rėmėjams ir TV kompanijoms – visiems, su kuriais man teko dirbti. Džiaugiuosi, kad šį biznį nupirko „Liberty Media“, kuri planuoja investuoti lėšas į „Formulės-1“ vystymą. Esu įsitikinęs, kad C. Carey‘us atneš naudos šiam sportui“.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.