Tai buvo jau 46-oji iškovota pirmoji starto pozicija L. Hamiltono karjeroje. Dar vienas fantastiškas rezultatas – aštuntoji „pole“ pozicija šiemet iš devynių etapų.

Antroji vieta atiteko kitam „Mercedes“ ekipos pilotui Nico Rosbergui. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.113 sek.

Trečiąją vietą iškovojo Felipe Massa su „Williams“ automobiliu. Už brazilo nugaros iš ketvirtosios pozicijos startuos kitas britų ekipos atstovas Valtteri Bottas.

Penktą ir šeštą vietas okupavo abu „Ferrari“ komandos atstovai: atitinkamai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis. Stebėtina tai, kad K. Raikkonenas, pastaruoju metu sulaukęs nemažai kritikos, sugebėjo visuose savaitgalio važiavimuose pranokti keturiskart pasaulio čempioną.

Septintą vietą užėmė jaunasis Daniilas Kvyatas, vairuojantis „Red Bull“ automobilį. Aštuntas liko Carlosas Sainzas („Toro Rosso“), devintas – Nico Hulkenbergas („Force India“).

Pirmąjį dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo, kurio greičiausias ratas buvo anuliuotas dėl trasos kirtimo.

Puikų greitį savaitgalį demonstravęs Maxas Verstappenas („Toro Rosso“) šįkart liko 13-as. Olandas skundėsi nestabiliu automobiliu.

Į lemiamą kvalifikacijos dalį nepateko abu „McLaren“ ekipos pilotai: Fernando Alonso užėmė 17-ąją vietą, o J. Buttonas – 18-ąją.

Lenktynės vyks sekmadienį 15.00 val. Lietuvos laiku.

Didžiosios Britanijos GP kvalifikacijos rezultatai (pilotas, komanda, 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis):

1Lewisas HamiltonasMercedes1:33.7961:33.0681:32.248
2Nico RosbergasMercedes1:33.4751:32.7371:32.361
3Felipe MassaWilliams-Mercedes1:34.5421:33.7071:33.085
4Valtteri BottasWilliams-Mercedes1:34.1711:33.0201:33.149
5Kimi RaikkonenasFerrari 1:33.4261:33.9111:33.379
6Sebastianas VettelisFerrari 1:33.5621:33.6411:33.547
7Daniilas KvyatasRed Bull-Renault1:34.4221:33.5201:33.636
8Carlosas SainzasToro Rosso-Renault1:34.6411:34.0711:33.649