Tai buvo 37-oji L. Hamiltono pergalė karjeroje ir ketvirtoji šiemet.

Antras liko kitas „Mercedes“ atstovas vokietis Nico Rosbergas. Jis visas lenktynes laikėsi arti komandos draugo, tačiau lenkti brito nebandė.

Trečią vietą ant podiumo užėmė „Williams-Mercedes“ lenktynininkas suomis Valtteri Bottas. Jis tarp prizininkų pateko pasinaudojęs tautiečio Kimi Raikkoneno klaida. „Ferrari“ ekipos sportininkas apsisuko viename iš posūkių ir į priekį po sustojimų techninėje aptarnavimo zonoje praleido V. Bottą.

Puikiai važiavęs ir daugybę lenkimų atlikęs penktą vietą užėmė Sebastianas Vettelis, vairuojantis raudonąjį „Ferrari“. Vokietis lenktynes pradėjo tik iš 16-os pozicijos.

Itin greitas buvo ir Felipe Massa„Williams“ ekipos, sugebėjęs po starto iš antrojo dešimtuko finišą pasiekti septintoje vietoje. Aštuntas varžybose liko „Force India“ komandos lenktynininkas Nico Hulkenbergas.

Devintas finišo liniją kirto Daniilas Kvyatas su „Red Bull“ automobiliu, atlaikęs Romaino Grosjeano iš „Lotus“ komandos spaudimą. Prancūzas užėmė dešimtą vietą.

R. Grosjeanas taip pat gavo 5 sek. baudą už incidento sukėlimą.

Lenktynėse nepasisekė F-1 veteranams Fernando Alonso ir Jensonui Buttonui. Sugedo abiejų „McLaren“ automobiliai.

Važiavimo taip pat nebaigė Roberto Mehri iš „Manor“ ekipos. Kiti lenktynininkai išvengė rimtesnių incidentų ir gedimų.

Bendroje įskaitoje persvarą prieš komandos draugą padidino L. Hamiltonas. Brito sąskaitoje jau 151 taškas. N. Rosbergas yra antras su 134 taškais, trečias – S. Vettelis (108 taškai).

Konstruktorių Taurės įskaitoje neabejotina lyderė – „Mercedes“ komanda, pelniusi 285 taškus.

Kitas „Formulės-1“ etapas vyks birželio 21 d. Spielbergo trasoje Austrijoje.