29-erių metų N. Rosbergui iš viso tai devinta pergalė karjeroje.

Antras finišavo iš antros starto pozicijos lenktynes pradėjęs čempiono titulą ginantis sezono lyderis kitas „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

Trečioje pozicijoje kvalifikacijoje likęs keturiskart pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis su „Ferrari“ savo vietos taip pat neužleido niekam ir finišavo trečias.

L. Hamiltonas ilgą laiką važiavo trečioje vietoje, kai po starto antrą poziciją užleido S. Vetteliui. Dėka palankesnės taktikos Lewisas Sebastianą sugebėjo aplenkti.

Ketvirtą vietą užėmė Valtteri Bottas su „Williams“ automobiliu, atlaikęs Kimi Raikkoneno iš „Ferrari“ komandos spaudimą.

Šeštoje vietoje liko dar vienas „Williams“ komandos atstovas Felipe Massa, septintoje – Danielis Ricciardo („Red Bull“), aštuntoje – Romainas Grosjeanas („Lotus“).

Paskutiniame rate lenkimą su kontaktu pademonstravęs Carlosas Sainzas užėmė devintą vietą, už savęs palikęs Daniilą Kvyatą iš „Red Bull“ ekipos. Tiesa, neaišku ar teisėjai nenubaus jaunojo ispano.

Šiose lenktynėse lenkimų netrūko, tačiau didesnių incidentų ar gedimų buvo išvengta. Varžybų dėl gedimų nebaigė tik du sportininkai.

Fernando Alonso turėjo problemų su „McLaren“ stabdžiais, o greičiu pasižymėjęs Pastoras Maldonado negalėjo tęsti lenktynių dėl aerodinamikos pažeidimų.

Bendroje įskaitoje lyderiu išlieka L. Hamiltonas. Jo sąskaitoje jau 129 taškai. Prie komandos draugo kiek priartėjo N. Rosbergas (116 taškų), o trečias bendrojoje įskaitoje yra S. Vettelis (95 taškai).

Konstruktorių Taurės įskaitoje su 245 taškais užtikrintai pirmauja „Mercedes“ komanda.

Kitas „Formulės-1“ etapas vyks po dviejų savaičių Monake.