Lenktynininkas vieną trasos ratą įveikė per 1:24.681 sek. Antroji vieta atiteko iki šiol visas sezono „pole“ pozicijas iškovojusiam Lewisas Hamiltonas, taip pat vairuojančiam „Mercedes“ automobilį. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.267 sek.

Trečiąją vietą pelnė „Ferrari“ ekipos atstovas Sebastianas Vettelis. Ketvirtas sekmadienio lenktynėse startuos Valttei Bottas su „Williams“ automobiliu.

Puikią formą pademonstravo jauniausi „Formulės-1“ lenktynininkai Carlosas Sainzas ir Maxas Verstappenas. „Toro Rosso“ ekipos sportininkai iškovojo atitinkamai penktą ir šeštą vietas.

Septintas kvalifikacijoje liko praėjusiame etape sužibėjęs Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“. Aštuntoji vieta atiteko Danilui Kvyatui („Red Bull“), devintoji – Felipe Massai („Williams“), dešimtoji – Danieliui Ricciardo („Red Bull“).

Akivaizdžiai pagreitėję bei automobilio dažymo dizainą pakeitę „McLaren“ atstovai į greičiausiųjų dešimtuką nepateko. Fernando Alonso ir Jensonas Buttonas sekmadienį startuos iš 13-osios ir 14-osios pozicijų.

Šįkart lėtesni buvo ir iki šiol greičiu pasižymėję „Lotus“ bei „Sauber“ sportininkai.

„Formulės-1“ čempionato Ispanijos „Grand Prix“ lenktynės vyks sekmadienį 15.00 val.

Ispanijos GP kvalifikacijos rezultatai (pilotas, komanda, 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis):

1Nico RosbergasMercedes1:26.4901:25.1661:24.681
2Lewisas HamiltonasMercedes1:26.3821:25.7401:24.948
3Sebastianas VettelisFerrari1:27.5341:26.1671:25.458
4Valtteri BottasWilliams-Mercedes1:27.2621:26.1971:25.694
5Carlosas SainzasToro Rosso-Renault1:26.7731:26.4751:26.136
6Maxas VerstappenasToro Rosso-Renault1:27.3931:26.4411:26.249
7Kimi RaikkonenasFerrari1:26.6371:26.0161:26.414
8Daniilas KvyatasRed Bull-Renault1:27.8331:26.8891:26.629