Iš antros pozicijos startavęs L. Hamiltonas 24-ame rate sugebėjo aplenkti JAV etapo kvalifikaciją laimėjusį komandos draugą vokietį Nico Rosbergą. Tai buvo dešimtasis kartas, kai vokietis užėmė antrą vietą šiame sezone.

Bendroje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas persvarą prieš N. Rosbergą padidino iki 24 taškų.

Trečioji podiumo vieta atiteko Danieliui Ricciardo iš „Red Bull“ komandos. Australas, startavęs iš penktosios pozicijos, ant nugalėtojų pakylos šiemet užlipo aštuntą kartą.

Ketvirtą ir penktą vietas užėmė abu „Williams“ komandos sportininkai: atitinkamai Felipe Massa ir Valtteri Bottas.

Šeštoji vieta atiteko „Ferrari“ ekipos pilotui Fernando Alonso. Už jo septintas liko Sebastianas Vettelis („Red Bull“), varžybas pradėjęs iš techninės aptarnavimo zonos.

Aštuntą vietą užėmė Kevinas Magnussenas („McLaren“), devintą – Jeanas-Ericas Vergne'as („Toro Rosso“), o dešimtuką užbaigė pirmuosius sezono taškus pelnęs Pastoras Maldonado („Lotus“).

Dėl susidūrimo varžybų nebaigė Sergio Perezas („Force India“) ir Adrianas Sutilas („Sauber“). Dėl gedimo anksčiau laiko savo pasirodymą baigė ir Nico Hulkenbergas („Force India“).

Lenktynėse JAV nedalyvavo finansinių problemų turinčios „Marussia“ ir „Caterham“ komandos. Sekmadienį startavo tik 18 automobilių, o tai yra mažiausias lenktynininkų skaičius per devynis pastaruosius sezonus.

Bendroje pilotų įskaitoje lyderiu toliau išlieka L. Hamiltonas su 316 taškų. Antras žengia N. Rosbergas (292 taškai), trečias – D. Ricciardo (214 taškų).

Priešpaskutinis šių metų F-1 etapas vyks jau po savaitės Brazilijoje.