Britas tokią savo nuomonę grindžia praėjusią savaitę Cherese (Ispanija) vykusių F-1 bandymų metu sidabrinių strėlių pasiektais rezultatais ir pademonstruotu technikos patikimumu.

Pastaruosius keturis metus čempione tapusi „Red Bull“ Ispanijos trasoje per keturias dienas sugebėjo įveikti vos 21 ratą. Tuo tarpu minėtosios „Mercedes“ pilotai nuvažiavo 309 ratus.

„Įsigaliojus naujoms taisyklėms visko gali nutikti“, – kalbėjo F-1 vadovas B. Ecclestone.

„Nenoriu per daug kalbėti apie tai, kas gali nutikti šių metų sezone. Atsižvelgus į komandų pasirodymus Cheerese, kovai dėl titulų geriausiai yra pasiruošusi „Mercedes“, o čempionu šiemet turėtų tapti Nico Rosbergas“.

Britas taip pat mano, jog dėl naujų taisyklių ir V6 variklių pirmosios šių metų F-1 sezono lenktynės gali virsti loterija. Brito teigimu, šiemet juoduoju arkliuku gali tapti „Force India“ ekipa.

„Manau, kad jie gali pasiekti daugiau nei tik užlipti ant antro ar trečio apdovanojimų pakylos laiptelio. Norėčiau, kad jie laimėtų. Esu įsitikinęs, jog jie gali tai pasiekti. Jie nebus tokie stiprūs kaip „Mercedes“, tačiau kaip jos klientė turėtų pasiekti tikrai gerų rezultatų ir pasirodyti geriau nei pernai“.