Remiantis išplatintu pranešimu spaudai, 83-ejų metų lenktynių pasaulio veteranas bylos nagrinėjimo metu nepriklausys valdybai, tačiau atliks kasdienį „Formulės-1“ komercijos srities valdymo darbą su didesne nei iki šiol valdybos priežiūra.

Žiniasklaidai pabrėžta, kad B. Ecclestone’as neigia savo kaltę ir nuožmiai gins savo teises balandžio mėnesį prasidėsiančiame teismo procese.

Britas kaltinamas davęs 45 mln. JAV dolerių kyšį „Bayern Landesbank“ valdybos nariui Gerhardui Gribkowsky už tai, kad šis pageidaujama pirkėjui parduotų bankui priklausiusias sportą valdančios kompanijos akcijas. Taip jis, kaip tvirtina teisininkai, esą siekė užsitikrinti tolimesnę lenktynių kontrolę.

B. Ecclestone’as, savo ruožtu, neneigia pervedęs minėtą pinigų sumą bankininkui, tačiau atmeta kaltinimus, kad tai buvęs kyšis. Pasak „Formulės-1“ komercijos vadovo, jis buvo šantažuojamas galimu įskundimu mokesčių inspektoriams ir susimokėjo už ramybę.

B. Ecclestone’as šiuo metu dalyvauja kitame susijusiame teismo procese – Didžiojoje Britanijoje prieš britą pateiktas 90 mln. svarų sterlingų apimties civilinis ieškinys nuostolių dėl nepalankaus sandėrio bankui atlyginimui.

B. Ecclestone’ui, panašu, gresia laisvės atėmimo bausmė. Kitas šios istorijos dalyvis, G. Gribowsky, dar 2012 metų vasarą už kyšio gavimą ir mokesčių nuslėpimą buvo nubaustas 8,5 metų kalėjimo.