Ne paslaptis, jog M. Webberiui ir C. Horneriui priklauso viena iš GP3 čempionate dalyvaujančių ekipų. Australas prisipažino, jog jo santykiai su „Red Bull“ vadovu dabar nėra tokie geri, kokie buvo kadaise.

„Christianas „Red Bull“ komandoje liks dar ilgą laiką. Nebent, kuri nors kita ekipa bandys jį persivilioti. Taigi jis turi stengsis ir toliau savo darbą atlikti kuo sklandžiau“, – rašė buvęs „Red Bull“ pilotas M. Webberis.

„Kai kurie jo veiksmais ir sprendimai man nebuvo naudingi. Tai paaštrino mūsų tarpusavio santykius“.

M. Webberis patvirtino, kad su „Red Bull“ patarėju sporto klausimais Helmutu Marko nesutarė nuo pat pradžių.

„Marko rolė komandoje man iki šiol yra neaiški... Apie mane jis kritiškai pasisakė nuo pat pirmos dienos. Jam svarbiausias buvo Sebas. Su juo jis puikiai padirbėjo. Marko turbūt yra nusivylęs, jog komandos privalo naudoti du automobilius. Tačiau taip jau yra“.

Tai, jog M. Webberis negalėjo pasigirti gerais tarpusavio santykiais su komandos draugu S. Vetteliu žinojo turbūt visi.

Australo teigimu, vokietis turi išskirtinį talentą, o dėl santykių su juo jis nesukantis galvos.

„Žinome, kad jo stiprioji pusė yra kvalifikacija ir pirmi penki lenktynių ratai“.

„Kalbant apie mūsų santykius, po mus skiriančiu tiltu buvo daug vandens. Sunku prisiminti daugiau teigiamų nei neigiamų dalykų. Gaila, nes su visais nori palaikyti gerus santykius kuo ilgesnį laiką“.

„Turbūt tarp mūsų įvyko per daug nemalonių dalykų. Galbūt kai mums bus 50 m. į viską žiūrėsime kitaip. Žinoma, dabar aš dėl to per daug nesuku galvos. Tiesiog yra kaip yra“.

Po paskutinių šių metų F-1 sezono lenktynių „Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as M. Webberiui įteikė Brazilijos vėliavą su pilotų parašais. Tiesa, kaip teigia vokiečių žurnalas „Auto Motor und Sport“, ant jos nebuvo pasirašęs tik vienas lenktynininkas – S. Vettelis.

Vis dėlto britas po spaudos konferencijos susitiko su vokiečiu ir asmeniškai paprašė pasirašyti ant M. Webberiui skirtos vėliavos.