„Sprendimas pakviesti Lewisą buvo teisingas. Jis pažadino komandą. Be to, jis gali paspausti kitą pilotą (Nico Rosbergą – red. past.) taip, kaip Michaelis jau nebegalėjo“, – interviu vokiečių „Auto Bild“ pareiškė vienas sporto vadovų.

L. Hamiltonas ir N. Rosbergas – geriausias duetas rikiuotėje

Jam pritarė ir triskartpsaulio čempionas N. Lauda, pats į komandą aktyviau įsitraukęs nuo praėjusių metų rugsėjo ir atlikęs svarbų vaidmenį iš „McLaren“ persiviliojant šioje nuo pat karjeros F-1 pradžios lenktyniavusį L. Hamiltoną.

„Hamiltono ir Rosbergo duetas buvo svarbiausias elementas atgaivinant „Mercedes“. Lewisas yra didžiulis natūralus talentas, jis puikiai papildo Nico. Tai geriausia pilotų pora rikiuotėje – net Alonso ir Raikkonenas jiems neprilygs“, – patikino austras.

„(Likus M. Schumacheriui pokyčių būtų buvę) nedaug. Praėjus tam tikram laiko tarpui, komandai reikia visiškai naujos motyvacijos, ir jos gali suteikti naujai ateinantis vienas iš geriausių lenktynininkų.“

Dalis sėkmės – ir dėl technikos talentų

N. Laudos teigimu, daug naudos davė ir technikos specialistų prisiviliojimas į komandą, labiausiai išskiriant iš „McLaren“ atėjusį Paddy Lowe.

„Mes susitarėme dėl išteklių ribojimo, tačiau to dėl įvairiausių priežasčių nesilaikė „McLaren“, „Red Bull“ ir „Ferrari“

„Nuo pat pradžių sakiau: „Pamirškime išteklių ribojimą. Mums reikia naujų ir geresnių žmonių, jei norime įveikti „Red Bull“.

„Paddy (Lowe) dabar yra atsakingas už techninę pusę. Jo ir Rosso bendradarbiavimas yra veiksmingas. Rossas yra komandos vadovas, o Paddy rūpinasi technine puse.“

„Mūsų rezultatai šiemet įrodo, kad nusprendėme teisingai.“