Minėtoji komanda yra nepatenkinta Tarptautinio tribunolo skirta bausme taisykles pažeidusiai „Mercedes“. Pastaroji slaptuose padangų bandymuose naudojo šių metų bolidą. Už tai ekipai buvo skirtas įspėjimas ir uždrausta dalyvauti jaunųjų pilotų F-1 bandymams.

Kalbama, jog „Red Bull“ ir „Ferrari“ atstovai jau išreiškė savo nepasitenkinimą F-1 komercijos teisių valdytojui Bernie Ecclestone‘ui dėl varžovei skirtos bausmės.

Britų laikraščio teigimu, „Red Bull“ svarsto galimybę mesti iššūkį FIA ir surengti taisykles pažeidžiančius bandymus. Nenorėjęs būti įvardintas šaltinis leidiniui „The Times“ pareiškė, jog komandai yra naudingiau surengti privačius bandymus nei dalyvauti jaunųjų pilotų treniruotėse.

„Kaip įspėjimas gali būti teisinga bausmė komandai, kuri turėjo bėdų Ispanijos GP metu, po to surengė bandymus ir vėliau nugalėjo Monake?“, – rašoma britų dienraštyje.

„Niekas apie tuos bandymus nežinojo, tačiau tribunolas nebandė išsiaiškinti kodėl taip nutiko“.

„Nenuostabu, jog komandos yra nepatenkintos. Jiems gana FIA. Galbūt grasinimai šiuo metu ir skamba tuščiai, tačiau vien tai, kad vyksta tokios kalbos šį tą reiškia. Panašu, jog dauguma yra nepatenkinti Jeanu Todtu ir pačia FIA. Krizė artėja. Dabar tik spėliojama kada ir kaip tai įvyks. Galbūt dabar tam tinkamas metas“.