Vokietis gana nesunkiai nugalėjo Monrealio (Kanada) trasoje vykusiose lenktynėse ir padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį Fernandą Alonso iki 36 taškų.

„Jis darosi vis stipresnis ir geresnis“, – pareiškė „Red Bull“ ekipos vadovas C. Horneris.

„Jis – susikaupęs ir ryžtingas jaunas vaikinas, kuris savo karjeroje spėjo pasiekti labai daug. Tačiau labiausiai stebina jo didelis troškimas toliau tobulėti. Akivaizdu, jog šiame sporte jis nori pasiekti daugiau nei tai yra padaręs iki šiol“.

C. Horneris pastebėjo, jog komandos lyderis, priešingai nei anksčiau, nebesivaiko kiekvienose lenktynėse greičiausių rato įveikimo laikų.

„Kai kurie dalykai mūsų nestebina. Pavyzdžiui bandymas įveikti greičiausią ratą. Jis bandė tai daryti ir Kanadoje. Liepiau jo lenktynių inžinieriui jį suvaldyti“.

„Kai Sebastianas pasiekė geriausią rezultatą pirmame sektoriuje, Rocky jam pasakė: „Monakas 1988 m., Senna“. Maniau, kad tai suveikė. Tada per radiją Sebastianas pasakė: „Gerai, aš tik pajuokavau“. Tada jis sulėtino tempą“.

Nepaisant „Red Bull“ ir S. Vettelio persvarų konstruktorių ir lenktynininkų įskaitose, C. Horneris teigia, jog kol kas per anksti jo vadovaujamą ekipą ir jai atstovaujantį pilotą laikyti favoritais galinčiais triumfuoti šių metų F-1 čempionate.

„Mes tiesiog stengiamės kiekvienose lenktynėse iš savęs ir piltų išspausti maksimumą. Nors mūsų persvara ir atrodo didoka, pakanka, kad vienose varžybose gerai pasirodytų Alonso ir ji sumažės. Tokie skirtumai greitai gali būti panaikinti“.