„Nesame pirmoje vietoje, tad negalime būti tuo patenkinti“, – sakė ‚Lotus“ pilotas.

„Žinoma, tai nėra tragedija. Mūsų dar laukia daug lenktynių, o F-1 pasaulyje visko gali nutikti. Monakas – visai kitoks iššūkis. Tad žiūrėsime kaip viskas ten susiklostys šiemet“.

Dėl čempiono titulo kovojantis K. Raikkonenas nemano, jog privalo nugalėti kitose F-1 lenktynėse, kurios vyks Monake.

„Nėra jokios prasmės skirstyti lenktynes į tam tikras kategorijas. Kovojant dėl čempiono titulo jos visos yra svarbios. Tačiau varžybos Monake yra išskirtinės ir joms tuo niekas negali prilygti. Lenktyniauti ten tikrai yra sunku. Tai iššūkis, kurio laukiu kasmet“.

Kol kas „Lotus“ ekipai sunkiausiai sekasi kvalifikaciniuose važiavimuose. K. Raikkoneno teigimu, komanda šioje srityje privalo pasitempti.

„Turime skirti daugiau dėmesio kvalifikacijai. Kadangi Monako trasa yra siaura, lenktyniauti ten – sunku, lenkti beveik neįmanoma. 2009 m. Monake buvau užstrigęs už Rubenso Barrichello. Tuomet mes jau turėjome KERS, tačiau jo aplenkti taip ir nesugebėjau“.

„Žiūrėsime kaip dirbs padangos. Svarbiausia bus kuo geriau pasirodyti kvalifikacijoje. Sunku pasakyti koks bus mūsų automobilis, kadangi atkartoti trasos charakteristikas simuliatoriuje yra itin sunku. Kol kas su savo automobiliu buvome greiti visose trasoje. Tikimės, kad greičio nestokosime ir Monake“.