Būsimojoje juostoje bus pasakojama apie Niki Laudos ir Jameso Hunto tarpusavio kovą dėl titulo, kurią pažymėjo vos austro žūtimi nesibaigusi šiurpi avarija Nurburgringe (Vokietija) bei liūtyje skendęs sezono finalas Fuji (Japonija). Virė ne tik pilotų, bet ir jų atstovaujamų „Ferrari“ bei „McLaren“ komandų tarpusavio kova.

Pagrindinius vaidmenis filme „Rush“ atliks Danielis Bruhlas („Viso gero, Leninai!“, „Negarbingi šunsnukiai“) ir Chrisas Hemsworthas („Toras“, „Snieguolė ir medžiotojas“), kartu bus matomos ir Olivia Wilde („Daktaras Hausas“, „Tronas“) bei Natalie Dormer („Žaidimas sostais“).

Justą kuriantis režisierius R. Howardas – vienas labiausiai pripažintų Holivude. Amerikietis laimėjo Oskarą už filmą „Nuostabus protas“, jo kūrybinėje biografijoje – ir „Apollo 13“, „Kaip Grinčas pavogė Kalėdas“, „Pakilęs iš pelenų“, „Frostas prieš Niksoną“, „Da Vinci kodas“ bei daug kitų žinomų hitų.

Juostos premjera Jungtinėje Karalysėje numatyta rugsėjo 13 d., JAV – rugsėjo 20 d. Kada filmas bus rodomas Lietuvoje, kol kas neskelbiama.