Pirmose dvejose šių metų sezono F-1 lenktynėse sidabrinės strėlės pademonstravo gana gerą formą. L. Hamiltonas Australijoje finišavo penktas, tuo tarpu Malaizijoje britas lenktynes baigė trečias ir užlipo ant apdovanojimų pakylos.

„Taip, jie gali nugalėti lenktynėse. Lewisas išspaus maksimumą iš bet kokio bolido“, – sakė daugkartinis F-1 čempionas J. Stewartas.

„Jie gali kovoti dėl titulų. Kad tai padarytų, „Mercedes“, tobulindama savo techniką, privalo neatsilikti nuo „Red Bull“ ir „Ferrari“.

„Jei „Red Bull“ yra geros formos, ji – pagrindinė varžovė. Tuo tarpu „Ferrari“ dabar atrodo geriau nei praėjusių metų pradžioje. „Lotus“ taip pat yra konkurencingi, o „McLaren“ ankščiau ar vėliau atsigaus. Tačiau „Mercedes“ vadovas Rossas Brawnas yra talentingas žmogus. Sidabrinės strėlės egzistuoja tam, kad laimėtų ir jie turi visus resursus pergalei pasiekti“.

J. Stewartas taip pat pakomentavo „Mercedes“ veiksmus Malaizijoje vykusių varžybų metu ir pridūrė, jog L. Hamiltonas turi pranašumą prieš N. Rosbergą minėtoje komandoje.

„Jei „Mercedes“ Malaizijoje būtų leidę Rosbergui aplenkti Hamiltoną, ar jis būtų pavijęs „Red Bull“ pilotus? Tai nėra neįmanoma“.

„Be abejonės, Lewisas turi pranašumą. Jis tapo čempionu ir yra iškovojęs daugiau pergalių. Lewisas taip pat pradėjo gerai šį sezoną. Nico pernai nugalėjo Kinijoje, tačiau šiemet nieko panašaus kol kas nepasiekė“.

„Mercedes“ savo gretose turi brangų pilotą, tad normalu, jog jie nori, kad jis pasirodytų gerai. Jie turi žmonių, kurie pagal L. Hamiltoną, bus naudingi ekipai. Į komandą turėtų ateiti ir Paddy Lowe. Manau, kad viena iš priežasčių kodėl jis tai daro yra ta, jog „Mercedes“ garbę gina Lewisas“.

„Nico yra talentingas pilotas ir jis galbūt geriau išnaudoja padangas. Lenktynės Malaizijoje jam turėjo būti pamoka, jog nieko negalima pasilikti paskutinei minutei, reikia imtis iniciatyvos. Bus įdomu pamatyti jo atsaką“.