Sutartį su „Ferrari“ pratęsęs F. Massa pirmose šių metų sezono lenktynėse pademonstravo, jog žiemos pertraukos metu jo gera forma niekur neišgaravo. Nors brazilui šiemet dar nepavyko užlipti ant apdovanojimų pakylos, sportininkas po dviejų lenktynių savo sąskaitoje turi daugiau taškų nei F. Alonso. Nenuostabu, jog tokia F. Massos forma yra patenkintas „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo.

„Tiesa, jog praėjusių metų pradžioje kažkas nutiko jo galvoje ir jis negalėjo važiuoti taip greitai, kaip Alonso“, – kalbėjo italas.

„Tačiau dabar jis atsipalaidavęs ir atrodo labai gerai. Nederėtų pamiršti to, jog kadaise Felipe buvo greitesnis ir už Michaelį Schumacherį. Jei turiu kokių problemų, tai jos tikrai nesusijusios su mūsų pilotais“.

Nors F. Massa kol kas savo sąskaitoje turi daugiau taškų nei F. Alonso, „Ferrari“ prezidentas mano, jog pastarasis yra geriausias pilotas „Formulėje-1“.

„Alonso yra geriausias pilotas kokį esame turėję. Sunku komentuoti sportininkų pasirodymus kvalifikacijoje, tačiau lenktynėse, taip, Alonso yra pats geriausias“, – ispanų laikraščiui „El Confidencial“ sakė italas.
Pats F. Alonso taip pat yra patenkintas komandos draugo gera forma ir mano, jog tai yra naudinga pačiai ekipai.

„Tai geriausios naujienos komandai, kadangi mums reikalinga konkurencija tarp dviejų pilotų“, – pasakojo ispanas.

„Manau, jog surinkta informacija dabar yra itin naudinga. Galime ją palyginti ir pamatyti kur dar galime patobulėti“.

Nors „Ferrari“ yra patenkinta F. Massos rezultatais, komandoje toli gražu ne visi džiaugiasi gera brazilo forma. Duodamas interviu brazilų laikraščiui „O Estado de S.Paulo“ F-1 Jackie Stewartas pareiškė, jog F. Alonso yra ne tas pilotas, kuris gali taikstytis su tuo, jog pralaimi savo komandos draugui.

„Fernando yra išskirtinis. Tačiau jam sunkiai sekasi susidoroti su mintimi, jog jis pralaimi komandos draugui“, – kalbėjo praeityje F-1 lenktyniavęs škotas.