Tiesioginės transliacijos pradžia – 21.45 val. Durys į „Siemens areną“ atidaromos – 21 val.

„Sporto varžybas, kad ir kokios jos būtų – futbolo, krepšinio, teniso, rankinio ar bet kokios kitos – daugelis mūsų mėgsta stebėti būryje žmonių. Ir kuo tas būrys didesnis, tuo smagiau. Todėl labai džiaugiamės, jog mes futbolo fanams Vilniuje galime padovanoti ne tik kokybišką vaizdą, garsą, bet ir galimybę svarbiausias čempionato akimirkas stebėti minioje“, – sakė Vilniaus „Siemens arenos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis, pasidžiaugęs arenoje tvyrojusia puikia atmosfera ir nuotaika.

„Siemens arenoje“ bus tiesiogiai transliuojama ir lemiama EURO-2012 kova, po kurios paaiškės naujas Europos futbolo čempionas. Po trečiadienio mačo paaiškėjo, jog finalo kovoje tikrai matysime žaidžiančius ispanus.

„Puikiai su draugais praleidome laiką, didžiuliame ekrane pažiūrėjome varžybas, laimėjo mūsų mylima komanda. Dar ir prizų laimėjome. Argi gali būti geriau?“, – retoriškai klausė su draugų kompanija tiesioginę varžybų transliaciją arenoje stebėjęs Donatas.

Futbolo gerbėjams arenoje bus paruoštas didžiulis 20x10 metrų dydžio ekranas bei apie 7 tūkst. žiūrovų talpinanti salė. Bilieto kaina – 5 litai.