Anglai būsimame turnyre žais D grupėje drauge su prancūzais, ukrainiečiais ir švedais.

Kitose rungtynėse Čekija namuose įveikė Izraelio komandą rezultatu 2:1 (1:1). Čekai pirmavo 1:0 po Milano Barošo realizuoto 11 metrų baudinio, bet pirmo kėlinio pabaigoje Itay'us Shechteris santykį išlygino. Pergalę Čekijos ekipa išplėšė 90-ą minutę po Davido Lafata smūgio.

2004 metų Europos čempionė Graikijos rinktinė sužaidė taikiai 1:1 su Slovėnija. Graikai pirmavo 1:0, kai 8-ą minutę įvartį įmušė Vasilios Torosidis. Tačiau dvikovos pabaigoje - 87-ą minutę - slovėnas Jasminas Kurtičius spėjo išlyginti rezultatą. Mačą graikai baigė dešimtyje, kai 90-ą minutę iš aikštės buvo išvytas Panagiotis Kone.

Čekai ir graikai Europos pirmenybėse žais vienoje A grupėje su Lenkija ir Rusija.

Tuo tarpu Olandijos rinktinė pasirengimo cikle jau patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Po pralaimėjimo vokiečių Miuncheno „Bayern“ klubui, šįkart „oranžiniai“ nusileido Bulgarijos rinktinei 1:2 (1:0). Olandai pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 1:0 po Robino van Persie įvarčio. Bulgaras 0' Ivelinas Popovas 50-ą minutę iš 11 metrų baudinio išlygino skirtumą 1:1, o Ilijanas Micanski 90-ą minutę įmušė pergalingą įvartį - 2:1.

Olandijos rinktinės varžovai Europos čempionato B grupėje - Vokietija, Portugalija ir Danija.

Olandija 1 - 2 Bulgarija

45' Robin van Persie [1 - 0]
50' Ivelin Popov [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
90' Ilijan Micanski [1 - 2]

Olandija: Tim Krul, Gregory van der Wiel, Joris Mathijsen (16' Wilfred Bouma), Johnny Heitinga, Jetro Willems (64' Stijn Schaars), Mark van Bommel, Nigel de Jong (85' Kevin Strootman), Rafael van der Vaart (64' Dirk Kuyt), Wesley Sneijder, Robin van Persie, Klaas Jan Huntelaar (77' Arjen Robben).

Bulgarija: Stojan Kolev (72' Ivan Cvorovič), Jordan Minev (56' Ivan Stojanov), Nikolaj Bodurov, Ivan Ivanov (71' Valentin Ilijev), Veselin Minev, Svetoslav Djakov, Stanislav Manolev, Vladimir Gadjev, Georgij Milanov (85' Hristo Zlatinski), Ivelin Popov (78' Aleksandar Tonev), Valerij Bojinov (60' Ilijan Micanski).

Čekija 2 - 1 Izraelis

17' Milan Baroš [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
45' Itay Shechter [1 - 1]
90' David Lafata [2 - 1]

Graikija 1 - 1 Slovėnija

8' Vasilios Torosidis [1 - 0]
87' Jasmin Kurtič [1 - 1]

Panagiotis Kone (Graikja) - raudona kortelė

Norvegija 0 - 1 Anglija

9' Ashley Young [0 - 1]

Norvegija: Rune Almenning Jarstein, Tom Hoegli (40' Espen Ruud), Brede Hangeland, Vadim Demidov, John Arne Riise, Tarik Elyounoussi, Markus Henriksen (84' Valon Berisha), Alexander Banor Tettey (90' Ruben Yttergard Jenssen), Morten Gamst Pedersen (62' Christian Grindheim), Daniel Omoya Braaten (74' Erik Huseklepp), Mohammed Abdellaoue.

Anglija: Robert Green, Phil Jones (88' Martin Kelly), Phil Jagielka, Joleon Lescott, Leighton Baines, Scott Parker (56' Theo Walcott), Steven Gerrard (46' Gareth Barry, 73' Jordan Henderson), James Milner, Ashley Young (73' Alex Oxlade-Chamberlain), Stewart Downing (85' Adam Johnson), Andrew Carroll.

Kitos rungtynės:

Turkija 2 - 3 Suomija

19' Roman Eremenko [0 - 1]
21' Burak Yilmaz [1 - 1]
54' Burak Yilmaz [2 - 1]
73' Teemu Pukki [2 - 2]
90' Perparim Hetemaj [2 - 3]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)