"Privalėjome būti psichologiškai stipresni už varžovus, tačiau buvome pavargę. Trūko susižaidimo. Galbūt reikėjo daugiau rizikuoti, tačiau prieš tokias komandas kaip Olandija negali to daryti. Be to, negalima jiems leisti įmušti pirmiems. Mums reikia pasimokyti iš to, kas čia įvyko ir įgyta patirtis bus labai naudinga. Šis čempionatas baigsis ir turėsime galvoti apie pasaulio pirmenybes", - sakė rumunų treneris.

"Pralaimėjome komandai, kuri yra geresnė už mus. Žinoma, skaudu, kad paliekame turnyrą, tačiau darome tai aukštai iškėlę galvas. Kai mano auklėtiniai per pertrauką sužinojo, jog Italija laimi 1-0 - nuliūdo. Dėl to antrajame kėlinyje daugiau mąstė apie mačą Ciuriche, nei apie žaidimą su Olandija", - prisipažino V. Piturca.

"Manau, turnyras Rumunijos rinktinei buvo labai geras. Mes sugebėjome neblogai pasirodyti grupėje, kurioje be mūsų - trys fantastiškos komandos. Nepralaimėjome pirmų dviejų rungtynių su pasaulio čempionais ir vicečempionais, o tai jau pasiekimas. Jei būtume įmušę tą 11 metrų baudinį rungtynėse su Italija, būtume patekę ir į ketvirtfinalį", kalbėjo Rumunijos komandos strategas.

Olandijos rinktinės treneris Marco van Bastenas rungtynėmis su rumunais liko patenkintas, tačiau teigė tikėjęsis laimėti didesniu rezultatu.

Foto: AFP/Scanpix

"Sužaidėme geras rungtynes. Pradėjome nelabai žvaliai, tačiau galbūt dėl to, kad aikštė buvo šiek tiek šlapia. Po sunkių pirmų 20 minučių pagaliau įsižaidėme ir sukūrėme daugybę progų ir tai, kad po pirmo kėlinio rezultatas vis dar buvo 0:0 mums turėtų būti tikra gėda", sakė olandų treneris.

"Antrajame kėlinyje žaidimo prasme nieko iš esmės nekeitėme, tiesa, teko pakeisti keletą žaidėjų, turint galvoje jau ketvirtfinalio mačą. Pabaigoje visiškai kontroliavome žaidimą, galėjome laimėti rezultatu 3:0. Ir vis dėlto: 3 rungtynės, 9 taškai, 9 įvarčiai. Manyčiau, turėtume būti patenkinti", - įsitikinės M. van Bastenas.

"Jau šeštadienį - kitas mačas, jį vėl turėsime pradėti nuo nulio. Stebėsiu Rusijos - Švedijos rungtynes, reikės analizuoti būsimo priešininko žaidimą".