Pirmajame kėlinyje portugalamas pavyko pelnyti įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė.

Rungtynių pradžioje po kampinio Pepe galva nukreipė kamuolį į turkų vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas išliko nepakitęs.

Realiausią progą pasižymėti pirmajame kėlinyje turėjo Portugalijos rinktinės lyderis Cristiano Ronaldo. „Manchester United“ ekipos žaidėjas kėlinio pabaigoje labai pavojingai atliko baudos smūgį, tačiau Turkijos vartų sargas Volkanas Demirelis pirštų galais pakoregavo kamuolio skriejimo trajektoriją ir šis atsitrenkė į virpstą.

Antrojo kėlinio pradžioje portugalai galėjo įsiveržti į priekį – po Turkijos futbolininkų klaidos gynyboje portugalai perėmė kamuolį, o Nuno Gomeso smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

61-mąją minutę Portugalijos rinktinei pavyko įsiveržti į priekį – po „sienelės“ kombinacijos su Nuno Gomesu kamuolį į vartus nukreipė Pepe.

Netrukus po įvarčio portugalai galėjo padvigubinti skirtumą – po Nuno Gomeso smūgio galva kamuolys pataikė į Turkijos vartų skersinį.

Jau per teisėjo pridėtą laiką, po puikios atakos tašką rungtynėse padėjo Raulis Meirelesas pelnęs įvartį bei įtvirtinęs Portugalijos pergalę - 2:0.

Portugalija - Turkija 2:0 (0:0)

61' Pepe

90' Raul Meireles

Geltonos kortelės: Goakhan Zan (4), Kazim Kazim (51), Sabri Sarioglu (73, visi - Turkija).

Portugalija: Ricardo; Jose Bosingwa, Ricardo Carvalho, Pepe, Paulo Ferreira; Joao Moutinho, Armando Petit, Deco (Fernando Meira, 90+2); Simao Sabrosa (Raul Meireles, 83), Cristiano Ronaldo, Nuno Gomes (Nani, 69);

Turkija: Volkan Demirel; Hamit Altintop (Semih Senturk, 76), Servet Cetin, Gokhan Zan (Emre Asik, 55), Hakan Balta; Kazim Kazim, Emre Belozoglu, Mehmet Aurelio; Mevlut Erdinc (Sabri Sarioglu, 46), Tuncay Sanli, Nihat Kahveci.

Po pirmųjų rungtynių A grupėje pirmauja pergales iškovojusios Čekijos ir Portugalijos rinktinės surinkusios po 3 taškus. Šveicarų ir turkų sąskaitos kol kas tuščios.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.