Lygi kova aikštėje vyko tik vieną kėlinį, kurio pabaigoje Ainaro Bagatskio auklėtiniai dar pirmavo 22:17, tačiau tada čekai surengė įspūdingą spurtą 1:13 ir persvėrė rezultatą savo naudai (23:30), tada laimėjo dar vieną atkarpą net 26:6, susikrovė 27 taškų persvarą (36:63) ir pasiuntė varžovus į gilų nokautą, po kurio šie taip ir nebeatsikėlė.

Lygioje vietoje klydę, tritaškių beveik nepataikę ir Jano Vesely nesustabdę Latvijos krepšininkai toliau klimpo į vis gilesnę duobę ir po trijų kėlinių atsiliko jau net 35 taškų skirtumu – 45:80. Nepadoriai didelį deficitą jiems pavyko kiek sumažinti tik paskutiniame ketvirtyje, kai čekai nebesiplėšė – 70:97.

Latvija: Janis Timma 11, Martinas Meiersas 10, Žanis Peineris 8, Janis Strelniekas ir Kasparas Beržinis po 7 taškus.

Čekija: Janas Vesely 24, Tomašas Satoransky 16, Patrikas Auda 13, Vojtechas Hrubanas 11, Pavelas Houška ir Davidas Jelinekas po 10 taškų.

Latviai aštuntfinalyje 70:84 neprilygo Prancūzijai, o pirmame mače dėl 5-8 vietų 90:97 nusileido Graikijai.

Tuo metu čekai aštuntfinalyje 75:89 suklupo prieš Serbiją ir paskui 70:85 pralaimėjo Italijai.

Taigi graikai ir italai pasidalino penktą poziciją, čekai užėmė septintą, o latviai – aštuntą.

Primename, kad tiek latviai, tiek čekai šiame čempionate savo kailiu patyrė ir Lietuvos rinktinės jėgą – atitinkamai 49:68 ir 81:85 po pratęsimo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)