Ankstesniuose trijuose turuose mūsiškiai sunkiai įveikė Ukrainą (69:68), vėliau įrodė savo pranašumą prieš Latviją (68:49) ir dramatiškai paskutinę sekundę pralaimėjo Belgijai (74:76).

Estijos ekipa beviltiškai nusileido Čekijai (57:80) ir Belgijai (55:84), bet laimėjo prieš Ukrainą (78:71).

Po geros pradžios (7:4, 10:6), Lietuvos rinktinė netukus pralaimėjo atkarpą (0:5) ir leido varžovams ją pasivyti ir pralenkti (10:11). Tačiau iki pirmo kėlinio pabaigos lietuviai susigrąžino pranašumą (20:15).

Antras ketvirtis vyko, lyg ant svarstyklių: estų spurtas 4:14 (24:29) ir Lietuvos rinktinės atsakas 14:2 (38:31). Kai jau atrodė, kad trečio kėlinio pradžioje įvyko lūžis (41:31, o bendra atkarpa 17:4) ir Paulius Jankūnas dar stojo mesti baudų, lietuviai pateko į gilią duobę. Estai ketvirčių sandūroje vėl spurtavo net 3:19 ir, likus 4 min., pirmavo 55:62. Mačo pabaigoje lietuviai sužaidė savo puikią atkarpą 9:0, o pergalingus taškus likus 2,4 sek. sudėtingu metimu nuo lentos pelnė Jonas Mačiulis 64:62.

Rungtynių eiga:

Kitose grupės rungtynėse Čekija iškovojo sunkią pergalę prieš Belgiją 66:64 (21:17, 12:11, 18:16, 15:20). Čekai su trim laimėjimais ir viena nesėkmė yra grupės lyderiai ir jų laukia mačas su lietuviais.

Antrame grupės mače Latvija grūmėsi su Ukraina. Ukrainiečiai nugalėjo po labai atkaklios ir dramatiškos kovos 75:74 (14:21, 24:18, 22:23, 15:12). Latviams tai buvo antra nesėkmė (2/2), o Ukrainos krepšininkams - pirma pergalė čempionate (1/3).