19 taškų prie pergalės prisidėjo Erikas Murphy, 16 - Sasu Salinas, 12 - P. Koponenas, 10 - Shawnas Huffas.

Rusų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Vitalijus Fridzonas (22 tšk.), Andrejus Voroncevičius (13 tšk.), Dmitrijus Chvostovas ir Andrejus Zubkovas (po 11 tšk.).

Pirmą nesėkmę A grupėje patyrė Izraelio rinktinė, po pratęsimo 84:86 (29:16, 16:19, 15:25, 15:15, 9:11) nusileidusi Bosnijai ir Hercegovinai. Žydams (2/1) tai buvo pirma nesėkmė čempinate, o bosniams (1/2) - pirma pergalė. Nugalėtojams Nemanja Gorkičius pelnė 22, Elmedinas Kikanovičius - 17, Andrija Stpenovičius - 16 (atkovojo net 18 kamuolių), o Alexas Renfroe - 12 taškų (8 atk. kam., 8 rez. perdav.).

Izraelio ekipai Omri Casspi surinko 29 (6 atk. kam., 5 rez. perdav.), Lioras Eliyahu - 14 (5 atk. kam., 6 rez. perdav.), Galis Mekelis - 14 (7 rez. perdav.), o D'Oras Fischeris - 12 taškų (8 atk. kam.).

Žydai beveik turėjo pergalę kišenėje, kai likus 5 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos pirmavo 3 taškais (75:72) ir nusprendė neprasižengti. E. Kikanovičius pataikė tritaškį, išlygino rezultatą (75:75) ir teko žaisti pratęsimą. Papildomų penkių minučių pabaigoje E. Kikanovičius paskutinėje bosnių atakoje įmetė pergalingus taškus (84:86).

Trečiose A grupės rungtynėse Prancūzija sunkiai palaužė Lenkijos pasipriešinimą 69:66 (14:14, 16:12, 22:21, 17:19). Paskutinę sekundę Marcinas Gortatas galėjo tritaškiu išplėšti pratęsimą, bet iš aikštės krašto nepataikė. Prancūzijai tai buvo trečia pergalė iš eilės, o lenkai patyrė pirmą pralaimėjimą.

Prancūzams Tony Parkeris pelnė 16, Nando De Colo ir Michaelis Gelabale - po 12, Borisas Diaw - 9, o Rudy Gobert'as - 8 taškus.

Lenkijos komandoje išsiskyrė: Adamas Waczynskis (18 tšk.), M. Gortatas (11 atk. kam.) ir Mateuszas Ponitka (po 10 tšk.) ir A. J. Slaughteris (9 tšk.).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Prancūzija 3 3 0 247-207 +40 6
2. Izraelis 2 1 0 239-225 +14 5
3. Lenkija 3 2 1 216-212 +4 5
4. Suomija 3 1 2 234-255 -11 4
5. Bosnija ir Hercegovina 2 1 2 204-233 -29 4
6. Rusija 3 0 3 231:239 -8 3

Į atkrintamas varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (79)