Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Kirilas Fesenka ir natūralizuotas amerikietis Brianas Randle'as surinkę po 12 taškų, Aleksandras Mišula pridėjo 11 taškų.

Slovėnus į pergalę vedė Jaka Blažičius pelnęs 12 taškų, Urošas Slokaras įmetė 11, Jure Balažičius ir Jaka Klobučaras pridėjo po 10 taškų.

Estijoje vykstančiame turnyre dar vieną pergalę iškovojo šeimininkų rinktinė, kuri taip pat bus Jono Kazlausko auklėtinių varžovė Senojo žemyno pirmenybių D grupėje.

Penktadienį estai ketvirtame kėlinyje nusileido varžovams, tačiau įtikinamai 90:80 (33:18, 22:17, 22:22, 13:23) įveikė Filipinų krepšininkus.

Vėl naudingai žaidė Siimas-Sanderis Vene. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas per 21 minutę įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už žalgirietį žaidė tik atitinkamai 20 ir 13 taškų surinkę Janaras Taltsas (4/5 trit.) ir Tanelis Kurbas.

Pralaimėjusiems Andray'us Blatche'as (5 rez. perd.) pelnė 16, Jasonas Williamas – 13, Terrence'as Romeo – 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.