Sergio Scariolo auklėtiniai po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu – 36:23, tačiau iki mačo pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės belgai sumažino savo deficitą iki 4 taškų (65:61). Vis dėlto per likusį laiką šeimininkams pavyko išlaikyti kelių taškų persvarą ir švęsti pirmą pergalę.

Penktadienį ispanai Santandere susitiks su lenkais.

Ispanija: Felipe Reyesas 16, Sergio Llullas 12, Rudy Fernandezas 11, Nikola Mirotičius 8, Pau Ribas 6 taškai.

Belgija: Samas Van Rossomas ir Wenas Mukubu po 13, Axelas Hervelle 8, Jonathanas Tabu 7 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)