Pergalę ispanams atnešė puikiai sužaisti pirmasis ir ketvirtasis kėliniai, kurios jie laimėjo 11 taškų skirtumu, lemiamame kėlinyje varžovams leidę įmesti vos kartą.

Tuo tarpu Lenkijos krepšininkai vos nesukūrė stebuklo. Trečio kėlinio viduryje jų deficitas rungtynėse su kroatais siekė net 18 taškų (38:56), tačiau iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms komandas skyrė vos vienas taškas (67:68). Tačiau lenkų tritaškiai skriejo pro šalį, o Kroatijos žaidėjai sėkmingai realizavo baudų metimus ir šventė pergalę.

C grupė:

Ispanija - Čekija - 60:39 (18:7; 15:18; 14:12; 13:2).

Ispanija: 14 - Rudy Fernandezas, 10 - Ricky Rubio (3 rez. perd.), 8 - Sergio Llull, 6 - Victoras Claveras, 5 - Sergio Rodriguezas.

Čekija: po 7 - Pavelas Pumprla ir Janas Vesely (14 atk. kam.), 6 - Petras Benda, po 5 - Tomašas Satoransky ir Lubošas Bartonas (12 atk. kam.).

Kroatija - Lenkija - 74:70 (24:12; 17:20; 21:17; 12:21).

Kroatija: 23 - Bojanas Bogdanovičius, 14 - Krunoslavas Simonas (6 rez. perd.), 10 - Roko Leni Ukičius (6 rez. perd.), 9 - Damjanas Rudezas, 8 - Ante Tomičius (9 atk. kam.).

Lenkija: 22 - Michalis Ignerskis (12 atk. kam.), po 14 - Krzysztofas Szubarga ir Marcinas Gortatas (5 kld.), 6 - Maciejus Lampe, 5 - Thomasas Kelatis.

Gruzija - Slovėnija - 68:72 (19:13; 13:31; 14:10; 22:18).

Gruzija: 19 - Ricky Hickmanas (7 atk. kam.), 17 - Viktoras Sanikidze (13 atk. kam.), po 10 - George Tsintsadze (6 rez. perd. ir 5 kld.) ir Manucharas Markoishvili, 7 - Giorgi Shermadini.

Slovėnija: 18 - Domenas Lorbekas, 12 - Zoranas Dragičius, 11 - Goranas Dragičius (4 rez. perd.), 7 - Bostjanas Nachbaras (9 atk. kam.), 6 - Jaka Lakovičius (2/10 trit.).

1.Slovėnija330212:1976
2.Ispanija321197:1575
3.Kroatija321191:2145
4.Gruzija312228:2164
5.Čekija312168:1904
6.Lenkija303205:2273

Jau trečią pralaimėjimą patyrė Rusijos rinktinė, kuri 62:81 (15:18; 14:16; 16:18; 17:29) nusileido švedams ir susikomplikavo savo galimybes žengti į antrą varžybų etapą.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvę rusai kapituliavo ketvirtame kėlinyje. Po trijų - Londono olimpiados bronzos medalininkai turėjo tik 7 taškų deficitą, tačiau beviltiškai sužaidė lemiamą kėlinį (17:29) ir toliau lieka be pergalių.

Rusijos rinktinę skandino NBA rungtyniaujantys švedai - 25 taškus įmetė Jeffery Tayloras, 22 taškus ir 13 atkovotų kamuolių pridėjo Jonas Jerebko.

Švedams tai buvo pirma pergalė Europos čempionatuose po 20 metų pertraukos.