23 taškais prie pergalės prisidėjo Aleksejus Švedas, 17 - Vitalijus Fridzonas, po 11 - Sergejus Monia ir Semionas Antonovas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Aleksandras Mišula (11 tšk.), Sergejus Gladyrius (10 tšk.) bei Eugene'as Jeteris (9 taškai).

Tai buvo ketvirtoji Rusijos komandos pergalė per devynis kontrolinius susitikimus, o ukrainiečiai patyrė penktąją nesėkmę per aštuonis mačus.

Po susitikimo Rusijos rinktinės vyriausiasis treneris Vasilijus Karasiovas paskelbė galutinį dvyliktuką - buvo atsisveikinta su Valerijumi Lichodejumi.

Galutinis rusų dvyliktukas: Aleksejus Švedas, Antonas Ponkrašovas, Dmitrijus Chvostovas, Sergejus Monia, Aleksejus Savrasenka, Vitalijus Fridzonas, Jevgenijus Voronovas, Dmitrijus Sokolovas, Semionas Antonovas, Dmitrijus Kulaginas, Sergejus Karasiovas ir Jevgenijus Valijevas.

Europos pirmenybėse Rusijos rinktinė D grupėje varžysis su Suomijos, Graikijos, Italijos, Švedijos bei Turkijos komandomis, o Ukrainos krepšininkų varžovėmis A grupėje bus Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Izraelio ir Belgijos rinktinės.

Izraelio krepšininkai atsirevanšavo gruzinams

Europos vyrų krepšinio čempionatui pasiruošimą baigusi Izraelio rinktinė trečiadienį namuose 77:75 (19:25, 13:22, 26:16, 19:12) įveikė Gruzijos krepšininkus ir atsirevanšavo už nesėkmę 73:74 prieš dvi dienas Eliate.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Yotamas Halperinas, o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Georgis Tsintsadzė (19 tšk.) ir Viktoras Sanikidzė (18 taškų).

Tai buvo paskutiniosios Izraelio ekipos kontrolinės rungtynės ir trečioji pergalė iš penkių galimų.

Gruzijos komanda pasiruošimo Senojo žemyno pirmenybėms ciklą baigs rugsėjo 1-ąją maču Kaune su Lietuvos rinktine. Kol kas gruzinų sąskaitoje keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Europos vyrų krepšinio pirmenybių C grupėje Gruzijos rinktinės varžovėmis bus Lenkijos, Slovėnijos, Ispanijos, Kroatijos bei Čekijos ekipos, o Izraelio krepšininkai A grupėje varžysis su Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Belgijos komandomis.

Belgai nugalėjo Čekijos komandą

Europos vyrų krepšinio čempionatui Slovėnijoje (rugsėjo 4-22 d.) besirengianti Belgijos rinktinė trečiadienį kontroliniame susitikime namuose 72:59 (25:17, 8:21, 22:10, 16:13) nugalėjo Čekijos komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Maxime'as De Zeeuw'as ir Axelis Hervelle, pelnę atitinkamai 19 ir 11 taškų.

Janas Vesely į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 13 taškų, Lubošas Bartonas - 12.

Atsakomąsias kontrolines rungtynes Briuselyje komandos žais ketvirtadienį.

Belgijos komanda Europos pirmenybes pradės A grupėje, kur išmėgins jėgas su Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Izraelio ekipomis, o Čekijos krepšininkai C grupėje žais su Lenkijos, Slovėnijos, Ispanijos, Kroatijos bei Gruzijos rinktinėmis.