Interviu autorius G. Čilinskas teigia, kad nepuoselėja komercinių tikslų.

„Tai mano asmeninis, ne komercinis projektas. Šis interviu yra aktualus kiekvienam krepšinio mylėtojui, o mes tokie ir esame“, - DELFI redakcijai savo darbą pristatę G. Čilinskas.

DELFI skaitytojų dėmesiui K. Kazlausko interviu:

J. Kazlauskas šiame interviu tiesiai ir atvirai įvertino gausius prognozių mėgėjus.

„Prognozė - nedėkingas dalykas. Prognozuoja tie, kurie nesupranta krepšinio. Dar per anksti apie tai kalbėti. Dar nežinau, kas susirinks, kokia pas varžovus susiklostys situacija“, - sakė vienas geriausių mūsų šalies krepšinio specialistų.

J. Kazlauskas atskleidė, kad jam pergalės su rinktine yra trigubai saldesnes.

„Kai iškovoji titulą su rinktine džiaugiesi tris dienas, su klubu - tik vieną“.

Taip pat Lietuvos rinktinės vyriausias treneris atskleidė receptą, kaip reikia sutvardyti žvaigždes komandoje ir kaip su jomis reikia dirbti.

„Mano principas toks: reikalauk iš visų vienodai, bet protingai. Jei laimėjai sunkias rungtynes, o komandos žvaigždė žaidė ilgai ir pavargo daugiau už kitus, negali iš jo reikalauti kitą dieną kiek ir iš kitų - privalai duoti poilsio. Kai jis pailsi vėl reikalauji vienodai. Reikia gerbti amžių, vyresni žaidėjai ne visada gali atlaikyti didelius krūvius, todėl reikia protingai į tai žiūrėti. Trečias dalykas - nemeluoti ir paaiškinti kodėl yra taip arba kodėl ne taip. Tada yra viskas paprasta“, - pabrėžė J. Kazlauskas.

Treneris per išsamų pokalbį paaiškina, kaip yra užsitarnaujamas jo pasitikėjimas.

„Jeigu laikaisi principų, kuriuos išvardinau ir, jei žaidėjai mato, kad tie dalykai veda į pergales ir geresnį žaidimą, jie priima tai. Tu turi žaidėjui įrodyti. Dresiruoti tu gali gyvulius, gyvūnus, o čia yra asmenybės, tokios pat kaip ir tu, gal net protingesnės. Todėl diskusijoje, pasikalbėjimuose tu turi įrodinėti savo tiesą“.