Tai buvo ketvirtoji Rusijos įskaitinė pergalė bei 7-oji iš tiek pat galimų. Tuo tarpu graikai patyrė trečią nesėkmę. F grupės nugalėtojai pirmadienį paaiškės po rusų ir Makedonijos ekipos susitikimo.

F grupėje šeštadienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pirmajame susitikime suomiai 87:73 nugalėjo Gruzijos ekipą, o pergalių seriją pratęsė Makedonijos krepšininkai, 68:59 nugalėję slovėnus.

Rungtynės

Susitikimas prasidėjo taikliu tolimu K. Kaimakoglou metimu - 3:0. Tuo pačiu jau kitoje atakoje atsakė A. Ponkrašovas - 3:3.

Sužaidus dvi minutes T. Mozgovas išvedė rusus į priekį - 3:5, bet tritaškį pataikęs A. Fotsis atsatė graikų pranašumą - 6:5.

Minimalus skirtumas komandas skyrė ir įpusėjus kėliniui - 10:9. Likus 3 min. iki ketvirčio pabaigos taiklų tritaškį pataikė A. Kirilenko - 10:12. Tačiau iki kėlinuko pabaigos Graikija sugebėjo atstatyti nors ir minimalų, bet pranašumą - 16:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė ir komandos rungtyniavo taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui graikai turėjo tą pačią minimalią persvarą - 32:31.

Netrukus graikai įgijo 5 taškų persvarą (38:33), bet rusai pelnė 7 taškus be atsako bei persvėrė rezultatą - 38:40. Iki didžiosios pertraukos rusai padidino pranašumą iki 3 taškų - 39:42.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėję Rusijos krepšininkai trečiojo kėlinio pradžioje padidino pranašumą iki 6 taškų (43:49).

Vėliau aikštėje vyko lygi kova, o likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, Rusijos rinktinė pelnė 4 taškus iš eilės ir atitolo 9 taškų skirtumu - 49:58.

Graikams buvo pavykę sumažinti atsilikimą (55:60), bet kėlinį rusai baigė turėdami 8 taškų pranašumą - 57:65.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo A. Švedo dvitaškiu, o skirtumas pirmą kartą šoktelėjo ikoi dviženklio - 57:67.

Tačiau grakai nenuleido rankų ir įpusėjus kėliniui sumažino atsilikimą perpus - 64:69. Tačiau likus kiek mažiau nei 3 min. iki susitikimo pabaigos dukart iš eilės iš toli pataikė S. Monia ir graikų deficitas išaugo iki 15 taškų - 64:79.

Per likusį laiką graikams stebuklo sukurti nepavyko - 67:83.

Rusija: Timofejus Mozgovas 19, Aleksejus Švedas 15, Andrejus Kirilenko 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Viktoras Chriapa 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

Graikija: Kosta Koufos 15, Niko Zisis ir Antonis Fotsis po 10.