Abi komandos iškopė į antrąjį turnyro etapą ir keliaus tęsti varžybų Vilniuje.

Slovėnai jau rungtynių pradžioje mėgino nokautuoti varžovus energingu spurtu (16:7), tačiau Rusijos krepšininkai kantriai mažino atsilikimą ir antrojo ketvirčio pradžioje jau kvėpavo oponentams į nugarą (21:22). Prieš didžiąją pertrauką slovėnams vėl pavyko atiplėšti (38:27) ir tik paskutinėmis kėlinio minutėmis rusai staigiai „nupjovė“ skirtumą (40:34).

Sužaidus 30 minučių dviejų taškų slovėnų persvara (55:53) signalizavo, kad įdomiausi įvykiai aikštelėje žiūrovų dar tik laukia.

Lemiama tapo paskutinė mačo sekundė, kai nė karto ketvirtame kėlinyje nepirmavusiai Rusijos rinktinei pergalę dvitaškiu išplėšė Sergejus Monia (65:64).

Slovėnija – Rusija 64:65 (19:16, 21:18, 15:19, 9:12)

Slovėnija: Erazemas Lorbekas 14 taškų (2/3 trit., 4/10 dvit.; 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaka Lakovičius (5 kld.) ir Sašo Ožboltas po 8.

Rusija: Andrejus Voroncevičius 18 (0/3 trit., 8/11 dvit., 2/4 baudų; 5 atk. kam.), Viktoras Chriapa 10, Andrejus Kirilenka 8.