Rezultatas:

Ukraina - Bulgarija - 67:56 (16:14, 18:11, 19:13, 14:18).

Ukraina: Oleksandras Kolčenka 18, Stivenas Berttas 17, Dmytro Zabirčenka 12, Viačeslavas Kravcovas 7 (10 atk. kam.), Serhijus Liščiukas 5 (8 atk. kam.).

Bulgarija - Chavdaras Kostovas ir Filipas Videnovas (8 atk. kam.) po 10, Dejanas Ivanovas (6 atk. kam.), Kalojanas Ivanovas (7 atk. kam.) ir Earlas Rowlandas po 9 taškus.

Slovėnai šventė trečią pergalę

Kitą D grupės trečio turo susitikimą šeštadienį Klaipėdoje žaidė Slovėnijos ir Gruzijos rinktinės. Slovėnai įveikė varžovus tik po atkaklios kovos rezultatu 87:75 (15:25, 25:15, 19:18, 28:17) ir iškovojo trečią pergalę čempionate iš eilės.

Gruzinai po pirmų 10 minučių žaidimo pirmavo (25:15), bet slovėnai antrame ketvirtyje išlygino skirtumą (25:15). Po lygaus ir permainingo trečio kėlinio (19:19), lemiamame ketvirtyje Slovėnijos krepšininkai spurtavo 28:17 ir įrodė savo pranašumą. Gruzijai tai buvo jau antra nesėkmė.

Rezultatas:

Slovėnija - Gruzija - 87:75 (15:25, 25:15, 19:18, 28:17).

Slovėnija: Jaka Lakovičius 22, Sašo Ožboltas 21, Zoranas Dragičius 15, Erazemas Lorbekas 12 (6 atk. kam.), Goranas Jagodnikas 10, Matjažas Smodišas 3 taškai.

Gruzija: Zaza Pačulija 22, Manučaras Markoišvilis 16, Viktoras Sanikidze 10, Tornike Šengelija ir Giorgi Gamkvrelidze po 6 taškus.

Rusai žengia be pralaimėjimų

Trečiose D grupės rungtynėse Rusijos rinktinė be didesnių problemų laimėjo prieš Belgijos komandą rezultatu 79:58 (21:16, 16:16, 20:16, 22:10) ir iškovojo trečią pergalę čempionate. Belgai patyrė trečią nesėkmę.

Belgai galingesniems varžovams priešinosi du kėlinius, o vėliau palaipsniui palūžo.

Rezultatas:

Rusija - Belgija - 79:58 (21:16, 16:16, 20:16, 22:10).

Rusija: Vitalijus Fridzonas 22, Andrejus Voroncevičius 17, Andrejus Kirilenka 9, Semionas Antonovas ir Timofejus Mozgovas po 7 taškus.

Belgija: Marcusas Faisonas 14, Maxime'as De Zeeuw (12 atk. kam.) ir Christophe'as Beghinas po 8 taškus.