Italai pirmame ketvirtyje nustebino Europos vicečempionus, pabėgdami į priekį 18:10. Sunkiai sustabdomas Italijos ekipos gretose buvo „Denver Nuggets“ klubo puolėjas Danilo Gallinari, antrojo ketvirčio pradžioje dėjimu pelnęs savo 10-ąjį tašką (22:14).

Vis dėlto netrukus Simone Pianigiani teko prašyti minutės pertraukėlės, kai Serbijos krepšininkai panaikino beveik visą deficitą (20:22). Bet ir po jos serbų spurtas tęsėsi ir jie perėmė iniciatyvą (26:25).

Įpusėjus mačui Serbijos komanda jau pirmavo 35:29 – ketvirtį jie laimėjo 25:11.

Trečiasis kėlinys prasidėjo įspūdingu Dušano Ivkovičiaus auklėtiniu spurtu. Serbijos krepšininkai antrają mačo dalį pradėjo atkarpa 17:5 ir pasiuntė varžovus į nokdauną (52:34). S. Pianigiani minutės pertraukėlė padėjo italams ir šie atsakė spurtu 7:0 (52:41).

Netrukus įsimėtė Italijos rinktinės aukštaūgis Andrea Bargnani – po „Toronto Raptors“ puolėjo tikslių šūvių skirtumas spėriai tirpo ir prieš lemiamą kėlinį ekipas vėl teskyrė 4 taškais – 57:53 serbų naudai.

Ketvirtąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo Serbijos rinktinė, kuriai pagelbėjo ir varžovai – D. Gallinari buvo nubaustas nesportine pražanga. Serbai ketvirtį pradėjo 9:0 ir vėl atitrūko (66:53). Šįkart D. Ivkovičiaus auklėtiniai neatsipalaidavo ir toliau augino pranašumą (73:55), kurio nebeiššvaistė iki paskutinių akimirkų.

Vėliau B grupėje trečiadienį susitiks Prancūzijos ir Latvijos komandos, o paskutiniame mače kovos Vokietija ir Izraelis.

Į antrąjį varžybų etapą pateks po tris stipriausias grupių komandas.

Serbija – Italija 80:68 (10:18, 25:11, 22:24, 23:15)

Serbija: Milošas Teodosičius (3/6 trit., 3/9 dvit.; 8 rez. perd.) ir Milenko Tepičius (3/4 trit., 2/4 dvit., 2/2 baudų) po 15 taškų, Milanas Mačvanas 14 (8 atk. kam.), Nenadas Krstičius 8.

Italija: Andrea Bargnani 22 (8/15 dvit., 6/6 baudų; 9 atk. kam.), Danilo Gallinari 15, Marco Belinelli 9 (2/11 metimų, 4/4 baudų; 5 rez. perd.), Stefano Mancinelli 8 (6 atk. kam.).