Savo sąlygas šiame susitikime iš karto pradėjo diktuoti gruzinai. Jie iš karto atitrūko ir susikūrė gana solidžią persvarą 20:11. Belgai antrame kėlinyje aplygino žaidimą, bet prieš didžiąją pertrauką Gruzijos rinktinė jau turėjo 13 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje Gruzija jau ėmė triuškinti varžovus 58:40. Vėliau žaidimo scenarijus nepasikeitė ir Gruzijos rinktinė iškovojo istorinę pergalę Europos čempionate.

Rezultatas:

Belgija - Gruzija - 59:81 (11:20, 13:17, 18:21, 17:23).

Belgija: Christophe‘as Beghinas 13 (6 atk. kam., 4 rez. perdav.), Ilunga Mbenga 12, Dimitri‘jus Lauwersas 8, Roelis Moorsas ir Marcusas Faisonas po 7, Guy Muya 6, Thomasas van den Spiegelis 4 taškai.

Gruzija: Zaza Pačulija 16, Viktoras Sanikidze (11 atk. kam.) ir Tornike Šengelija po 13, Vladimeras Boisa 10, George‘as Cincadze 8, Georgijus Šermadinis 7 taškai.

Slovėnai įrodė pranašumą prieš bulgarus

D grupės turnyro antrose rungtynėse Klaipėdoje Slovėnijos rinktinė 67:59 (17:13, 12:12, 18:15, 20:19) įveikė Bulgariją.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Erazemas Lorbekas, kuris pelnė 18 taškų ir 8 kartus atkovojo kamuolį. Bulgarų gretose išsiskyrė natūralizuotas amerikietis Earlas Rowlandas, įmetęs 20 taškų.

Rezultatas:

Slovėnija - Bulgarija - 67:59 (17:13, 12:12, 18:15, 20:19).

Slovėnija: Erazemas Lorbekas 18 (8 atk. kam.), Goranas Dragičius 13, Zoranas Dragičius 12, Jaka Lakovičius 6 (4 atk. kam., 5 rez. perdav.), Urošas Slokaras ir Mirza Begičius po 4 taškus.

Bulgarija: Earlas Rowlandas 20, Filipas Videnovas 14, Chavdras Kostovas 7, Kalojanas ir Dejanas (11 atk. kam.) Ivanovai
po 5 taškus.

Rusai turėjo vargo su ukrainiečiais

Trečiose grupės rungtynėse Rusija sunkiai palaužė Ukrainos krepšininkų pasipriešinimą 73:64 (15:11, 13:13, 25:26, 20:14). Rusams nedidelę persvarą pavyko įgyti pirmame kėlinyje ir ją padidinti paskutiniame ketvirtyje.

Rusijos komandos lyderis Andrejus Kirilenka buvo rezultatyviausias ir pelnė 20 taškų bei atkovojo 11 kamuolių.

Rezultatas:

Rusija - Ukraina - 73:64 (15:11, 13:13, 25:26, 20:14).

Rusija: Andrejus Kirilenka 20 (11 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas 12, Aleksejus Švedas 10, Sergejus Bykovas ir Viktoras Chriapa po 8, Andrejus Voroncevičius 6 taškai.

Ukraina: Serhijus Liščiukas 13, Viačeslavas Kravcovas 12, Oleksandras Kolčenka 9, Stivenas Berttas 7 taškai.